Žena si koupí panenku v kouzelnickém obchodě. Aniž by to tušila, panenka je posedlá zlým duchem a ten ji převezme. (JasonCZ)

Campbell odpad!

Odpornej film. Plno černoty a amatéřiny. Film se točí okolo jedný černý ženě která si koupí loutku a ta oživne a má chuť zabíjet a taky souložit. Tenhle film je ale tak nebetyčně blbej že jsem původně čekal že by mě mohl i bavit. Chyba lávky, film je nudnej za těch 65 minut se tam jenom kecá a pak tu jsou neskutečně dlouhý záběry kdy třeba lotuka otočí hlavou(jedna taková scéna trvala dokonce i 3 minuty). Film je fakt děsnej, loutka byla asi koupena v hračkářství protože dokáže maximálně mrkat a otáčet hlavou, takže žádný kuchání, žádný chození, prostě nic. Loutka občas chce souložit ale to je udělaný tak že loutka je položena na černošce a ta se nemožně kroutí to je vše. Pak tu jsou samotní herci, hlavní herečka která tu je nejčastěj(ostatní herci jsou dost v pozadí) tak ta čenoška je děsná, furt někam čumí a je děsně nesympatická a upištěná furt kříčí a člověka to čílí. No a nakonec bych chtěl zmínit hudbu, pokud máte rádi tu nejhorší možnou hudbu která se furt opakuje(jedná se o jednu jedinou rockovou skladbu) směle do toho. Tenhle film je prostě odpad a nic jiného, amatérštiny mi moc nevadí ale když nevidím snahu ani žádnou inovaci nelze dát nic jiného než odpad! ()