Foo Fighters: Skin and Bones

(koncert)
všechny plakáty
Hudební / Dokumentární
USA, 2006, 78 min

Grohl a spol. připravili pro své fanoušky po vydání své páté řadové desky (In your Honor) další záznam ze svého vystoupení. Foo Fighters pojmenovali svůj počin "Skin and Bones", jedná se o živý záznam z vystoupení pod střechou v Pantages Theater v L.A. FF tentokrát přibrali do party další čtyři hudebníky (např.Pata Smeara) a hrají své starší hitovky či nové písně v unplugged verzích.

Seznam skladeb:  Intro
Friend Of A Friend
Best Of You
Everlong (royaler)

nevermore

D. Grohl je tu ve vynikající hlasové kondici (možná to je i tím, že tak klasicky neřve :)). JInak foukačka, xylofon, čistej zvuk, perfektní. Chris chudák vypadá tak připosraně, jestli mu Pat nadobro nevezme flek, hlavně když se s Davem začnou objímat. Naštěstí se rozhodli pro cestu tří kytar namísto vylučování. Teda aspoň k tomuto dni. Top songy v této úpravě: Skin and Bones, Over and Out (fakt špica), Still (to je tak, když jeden temný tón - tady na klavíře- ve správný moment, dokáže rozklepat celýho člověka). Evergreeny ani není potřeba zmiňovat. ()

spikey1

Úžasný akustický počin. FF vzali do ruky španělky a rozhodli se že tentokrát to zkusí jinak. nabízí Vám abyste se s nimi ponořili do jejich melodií tentokráte v jiném kabátku. A je to nádherný zážitek. Už tak mě jejich hudba nutí přemýšlet, ovšem když jí rozjedou akusticky stává se z ní něco zvláštního, hloubavého. Krásná je taktéž úvodní scéna kdy Vás Dave provede celým zázemím koncertu s kytarou v ruce a hlavním motivem koncertu ve strunách. Potkáte taktéž jeho ženu a dítko:) nemůžu jinak. Tohle je prostě paráda a doporučuji každému fandovi:) ()

Khumbac

No a ten supr začatek kdy Dejf Gól jde s kitaru chodbu a brnka si pisničku SKIN AND BONES otevře si dřvi a dal pokračuje v melodyji před harantem. A pak na lodičkách brnky brnk s celú kapelú. Né teď vážně :-) Je to prostě srdcovka ! Těším se na další desku jak nedávno FOOS oznámili. A propo přidávám ještě odkaz na koncert zde. A propo2: Grohl zaspíval i "Marigold" píseň jež nahrál i s NIRVANOU. ()

jurama525

Něco jak MTV unplugged od Nirvany jen o několik let později. Skvěla atnosfera, vykon celé kapely a hlavně Davida podtrhuje tento masivni zažitek . Ještě k tomu skvěle vybare songy . Nemam co vytknout . Parada ()

• Na koncertě vystupuje také houslistka a přítelkyně kapely Petra Haden, která také přispěla k nahrávání tehdy aktuálního alba ''In Your Honour''. (GreatestFan)