Čo na to Mojsejovci?

(pořad)
Talk-show
Slovensko, 2007

Nora a Braňo ešte rozhodne nepovedali svoje posledné slovo... Jeden z najznámejších manželských párov sa vrátil na obrazovky! Nora a Braňo budú každý týždeň prezentovať divákom novú tému a pozývať hostí, ktorí majú rozdielne názory a každý z nich je presvedčený o svojej pravde. Mojsejovci na záver rozhodnú, kto z nich pravdu naozaj má! Čo si myslíte o nevere? Podviedli ste niekedy človeka, ktorého ste milovali? Obrali vás o majetok? Talk šou plná emócií, o obyčajných ľuďoch a skutočných problémoch. (oficiální text distributora)

Z0oMb3E odpad!

Po tom ako títo trapkovia vo Vilomeninách zistili, že existuje televízia. Dokonca že sa dá zohnať aj za menej ako 1500 Euro, čiže ju majú aj iný ktorím sa môžu predvádzať, tak sa do nej natlačili. Neúspešný pokus zazobancov preraziť medzi televízne "celebrity". Ohodnotenie odpad!, je urážkou filmov ktoré som ohodnotil podobne. PS: Jedno sa musí uznať, a to že dali možnosť vzniku Chruňovi a Morike z SOS ()

LiVentura odpad!

Arogance, bezostyšný výsměch lidem, hloupost... Mezi námi, kdo ví, kde ta Eleonóra vzala ty své peníze, nikde to v jejím životopise nemohu najít..!!! :-() ()

MichelSmith

Nemôžem si pomôcť,ale ja som sa nesmierne bavil,tá ich diogenovská nenútenosť a šalamúnsky dusená inteligencia s vedomím rozumovej extraordinárnej rafinovanosti dali každému jasne najavo,že nemá šancu apercipovať svet osvetlitelnostne a donútia vás maloverne pochybovať o celej vašej podstate a zmysle života... ()

MM_Ramone odpad!

"Čo na to Mojsejovci?" No, tí sú so sebou určite nadmieru spokojní. Veď ako inak? Abstinujúci alkoholik Braňo a kontroverzná podnikateľka Eleonóra – bezdetný, maželský pár pochybných zbohatlíkov z košického Pereša. Vyžívajú sa v tom, že môžu pred kamerami prezentovať svoje pomýlené názory a hodnoty, rozdávať rozumy, chŕliť vulgarizmi a urážať všetkých naokolo. Čo na to hovorím ja? Mal by som pre to zopár výrazov, ktoré sa mi derú na jazyk, ale neznížim sa na ich úroveň a radšej to nechám bez komentára. Mentálny odpad! ()

haluska11

sokrates by se styděl za svou dialektiku tváří v tvář králům slovenské reality show džungle, braňovi a noře mojsejové. představte si poštu pro tebe, až na to, že místo nestranné empatické ester janečkové jsou tam krutí a soudící bohové podsvětí. filozofie o materii a idei a sociologické úvahy o morálce přesahující kategorický imperativ jsou dokonalé pro přepracované jedince. doporučuje 10 studentů ve zkouškovém období z 10. ()