Love After Death

• USA Unsatisfied Love

Karlos80

Tohle to staré grindhouse exploitation/sexploitation, vypadalo velmi nadějně, alespoň co se plakátu a fotek týče. Bohužel prvotní nadšení ze mě po pár minutách rychle opadlo. Tento film, co se týče jeho začátku, trochu ve stylu zombies movie s pěknou černobílou ostrou fotografií, spíše nudil než by měl dokázat alespoň trochu zaujmout. Živý muž pan Montel (jen v bezvědomí!), pohřbený zaživa, jeho chamtivou manželkou Sofií, spolu s přáteli a jejím milencem, muž se zanedlouho po pohřbu, zázračně zvedá zpoza hlíny a potácí se hřbitovem (scéna ve stylu "Night of the Living Dead"), poté začne sexuálně běsnit (ocitá se na zajímavých místech, v zajímavých intimních chvilkách a všechno mu až neuvěřitelně prochází) a mstít se za starou křivdu, kdy on věděl proč a kým byl zabit. Film je jak jsem už napsal spíše nudný, dialog za oněch 72 minut skoro nulový, stejně tak i prvky násilí, převážná většina filmu je tedy vyplněna různými topless scénami a soft erotikou, některé ty baby byli docela atraktivní, hudba dokázala zaujmout, zřejmě nejsilnější klad filmu. Finále překvapivé ale i tak v žánru, a ve srovnání s některými filmy, třeba od Frosta či Findlaye slabota.. ()