Slavní podvodníci

• Velká Británie Conmen Case Files
Velká Británie, 2008, 50 min

Režie:

Patrick Demers

Seriál se blíže zabývá šesti nejkomplexnějšími, nejzajímavějšími a nejskandálnějšími příběhy o podvodnících a odtajňuje pravdu skrytou za spletitou pavučinou lží. Odhaluje, proč přesně podvodníci podvádějí a jak jim to prochází - osudovou ženou, která svedla šest svých obdivovatelů a vyloudila z nich čtvrt milionu liber počínaje a mužem, který živil sebe a svoji rodinu podvodně získanými penězi z obrovského množství firem, bank a obchodů čítajícími desítky tisíc liber konče. Každý případ nabízí nebezpečnou, fascinující a šokující sondu do života, zločinů a uvažování nejslavnější a nejzajímavější skupiny zločinců: podvodníků. (oficiální text distributora)

sator

Informace jsou tak na třetinovou stopáž stále dokola opakovaná hrstka informací.... V dokumentu mluví "odborníci" naprosté banality .***************** e01 - Robert Hendy Freegard (falošný agent MI5)***************** e02 - Michael Hammond (narcistický klamár)***************** e03 - Nick Gage (Casanova a falošný pilot)***************** e04 - Emma Golightly (nevkusná "femme fatale")***************** e05 - Paul Williams (falošný a bezohľadný okultista)***************** e06 - Robert Hyams (falošný univerzitný profesor) ***************** ()