Leobeuhollik

Epizody(16)

Na strednej škole v Chun Cheon stretne rebel Seo Kang Wook mladú učiteľku Lee Yool Ju. Yool Ju na Kang Wooka spočiatku dohliada, všíma si jeho vrodený talent a inteligenciu a dúfa, že ho navedie na správnu cestu. Z tejto pozornosti neskôr vzniká príťažlivosť a nakoniec sa dvojica napriek všetkému do seba zamiluje.
Yool Ju má však vážny vzťah s budúcim policajným inšpektorom Kim Tae Hoonom, ktorému na nej veľmi záleží, i keď ona sa na neho naviazaná necíti. Yool Ju okrem toho trpí narkolepsiou, v dôsledku čoho jedného dňa neúmyselne zabije jedného z Kang Wookových spolužiakov. Po hroznom čine stratí vedomie a keď sa preberie, nič si nepamätá. Aby svoju lásku zachránil, vezme si Kang Wook vinu za smrť spolužiaka na seba a je zatvorený do väzenia.
Príbeh pokračuje po piatich rokoch, kedy si Kang Wook odsedí svoj trest a dostáva sa na slobodu. Dúfa, že Yool Ju naňho počkala, no tá je už zasnúbená s Tae Hoonom. Kang Wook a Tae Hoon sú napriek svojej rivalite odhodlaní zabrániť Yool Ju, aby sa dozvedela pravdu o udalostiach spred piatich rokov. (ChArLeNe)

enyama

Tento seriál jsem shlédla naprostým omylem před rokem a půl, když jsem si, schvácena nemocí, chtěla ukrátit chvíli. Myslela jsem, že to je film a ono to stále nekončilo... I stalo se, že jsem všech 16 dílů dokoukala během dne a něco a šla spát opravdu až k ránu. Příšerně táhlé, citově vydirající téměř v každém záběru, nekončící náhody a další zápletky, které hlavní hrdiny Yool-ju a Kang-wook vzdaluje a sbližuje. Vše doprovází příjemná hudba. Přesto musím ohodnotit 4*. Doporučuji spousty kapesníků - já jich měla díky nemoci mraky:-)) ()

ChArLeNe

Moja prvá kompletne zhliadnutá korean drama. Vďaka srdcovému vydieraniu som bola vtiahnutá do deja diania. Príbeh zakázanej lásky medzi učiteľkou a žiakom, ktorých osudy sú po piatich rokov opät zmotané dohromady červenou niťou. Vedľajšie postavy, ako vždy, musia kaziť ich šťastie všemožnými spôsobmi. Niekedy uchrániť milovaného človeka pred zdrvujúcou pravdou nemusí byt automaticky to najlepšie. Nakoniec výjsť s kožou na trh môže byt k úžitku v tom zmysle, že človek, na ktorom ti záleží sa už nebude trápiť, po tom ako sa onú udalosť pokusí napraviť. ()