Jun Seol Hee sa rozviedla potom, čo si uvedomila, že si zaslúži lepšie zaobchádzanie ako sa jej dostáva od vysoko ambiciózneho manžela - advokáta a jeho rodiny. Je odhodlaná dostať sa späť do brandže rockovej hudby a stáva sa lídrom kapely Comeback Madonna. Jej kolegovia majú osobné problémy, ktoré sa snažia spoločne riešiť prostredníctvom hudby. (ČSFD)

Kimm2

Tohle drama mělo ze začátku obrovský potenciál - silná hlavní hrdinka (ne stupidní chudinka, která potřebuje zachraňovat a politovat) a zajímavě vypadající příběh. Těšila jsem se, že se zase jednou povedlo vytvořit něco originálního, bohužel zhruba v polovině se drama začíná ubírat do oněch starých, zašlápnutých kolejí. Původně inteligentní Jun SeolHee začíná dělat rozhodnutí, nad kterými zůstává rozum stát, čím pozdější epizody jsou, tím více nudí a zajímavě vypadající dějové linky jsou zadupány idiotskými konci. Přesto na tom bylo něco sympatického, pro mě to byly jistě postavy Yang AhReum a Cha JiWook - nebo spíše herci, kteří je ztvárnili. ()