Karlos80

Raritní poliziotteschi s prvky melodrama a muzikálu, rip z tv, který se mi dostal do ruky byl v opravdu v bídné kvalitě,místy vypadával zvuk i obraz, ale člověk celkem v pohodě zachytil o co tady šlo. Děj je jednoduchý, je to o pomstě nijak nekonfliktního tatíka-automechanika, který je ochoten udělat cokoliv aby se pomstil za smrt, svého malého syna, který zemřel při přepadení klenotnictví, kam si hoch přišel pro zlaté hodinky, které se mu rozhodl otec dát za pěkné vysvědčení. Tedy klasický pomstychtivý příběh, který tady byl mnohokrát předtím a to v daleko efektivnějším ztvárnění. Gang motorkářů, který tady terorizoval město, rovněž něco podobného už tu předtím bylo a to v daleko lepším provedení. Trochu mi to připomínalo filmy s Mariem Merolou, hlavní hrdina Mario Trevi (jediný film v žánru), nebyl bohužel tolik charismatický a výrazný, jako že se místy jevil spíše směšně. Původem francouzský herec Porel v roli komisaře, tu nebyl skoro vidět, jednoznačně to bylo plýtvání jeho hereckým umem v tak nevýrazném filmu. Amatérský film, amatérská režie, amatérské hraní, film dost nudí, druhá polovina jednoznačně lepší, posledních pár minut film trochu oživí, dojde na nějakou tu akci, jinak spíše nuda a šedý podprůměr. ()