Vavča

Téma souboje o dědictví ať už s vlastním nebo nevlastním sourozencem je v Koreji velmi populární. Je to prosté Woon On Dal jako golfista má zdědit po otci obrovský hotel s golfovým hřištěm, ale vcestě mu stojí pár záporáků, jeho vlastní schopnost páchat průšvihy během chvilky. Do jeho agendy patří i snoubenka, která je čím dál netrpělivější. Cestu mu zkříží prostá zaměstnankyně podniku Lee Pyung Kang (Nam Sang Mi), dcera architekta, který celé golfové hřiště navrhl. Dále si to jistě umíte představit sami, vzájená nevraživost se převrátí. Poté překonávájí překážky, nevraživosti okolí, rodin atd. Naštěstí nepůvodní zápletku vyvažuje povedený humor, zejména show inside show, která se odehrává s těmi samými hlavními herci jako parodie na velké historické kostýmní série. Kromě slabšího scénáře, je docela škoda, že se do série nedostal nikdo vyloženě známý a z Nam Sang Mi tu udělali až příliš často jako šedou myšku, ačkoliv patří k nejhezčím korejským kočkám! Tak snad chytne nějaký výrazně povedený film nebo sérii příště. ()