„Vždycky jsem tvrdil, že moc je důležitější než peníze. Ale když přijde na volby, bez peněz to nejde, bez shánění peněz na moc," říká Frank Underwood, když přemýšlí o své kandidatuře. Stranické vedení mu do očí řeklo, že nechtějí, aby za ně kandidoval. Frank chce za každou cenu prosadit svůj program Amerika pracuje, a tak spojí své ambice a dobro amerického lidu. Claire se chce stát velvyslankyní při OSN a tvrdě na Franka útočí, aby jí k funkci pomohl. Ale Frank se drží zpátky, je si vědom toho, že by přílišný tlak mohl ohrozit jeho vlastní plány a on by mohl být obviněn z nepotismu, ale na druhé straně musí uznat, že to Claire dluží. (Česká televize)

nula87

Frank je snad poprvé v situaci, kdy nedrží všechny trumfy v rukou, a kdy musí jít do rizika, které nemusí vyjít. Navíc mu (možná i nevědomky) ztěžuje už tak dost zoufalou situaci Claire, která má větší ambice, než být okouzlující první dámou. 80% ()

drkaldj

Malinko se mi zdá že série už nebude tak chytrá a napínavá jako dvě předešlé. Intriky a klasické Frankovi kličky a speciální řešení či výborné přesvědčovací taktiky mi tady prozatím nějak chybí. Že by scénáristům došla inspirace a nápady? Frankovo řešení na situaci s volbami je sice dobré, ale nezdá se mi tak chytré jako jeho předešlé. Doug je zde (a nejspíš i pár dalších dílu) spíš na obtíž, taková nezajímavá, skoro otravná figurka. ()

Kaka

První karetní manévr hlavních postav a už je v podstatě jasné o čem bude celá třetí série. Určitě se má divák na co těšit. Jestli první dvě byli o získání moci, trojka bude zcela jistě o jejím udržení a prolongaci. ()

0verseer

Frank spoločne s Claire cíti, že ich domček z karát sa môže veľmi rýchlo zrútiť a tak začínajú hrať v tejto partii o všetko vabank. A ja môžem povedať, že sledovať ich je pekelne dobrá zábava... ()