Closed for the Season

ricci.s odpad!

Bravó! Takáto kokotina sa nerodí každý deň. Oplakávam každú jednu minútu strávenú pri tomto filme. Ani neviem, čo mám k tomu napísať, lebo to nemalo ani žiaden dej. Celé je to jeden veľký bezmyšlienkovitý a chaotický zlepenec s jednou debilnejšou scénou ako druhou. A to som sa tešil, že uvidím dobrý horor zo zábavného parku (takéto prostredie znie vždy lákavo). Nie však v tomto prípade, pretože dvaja hlavní hrdinovia len pobehujú z miesta na miesto, objavujú sa im duchovia, pokojne s nimi vedú rozhovory a nedeje sa nič. Z času na čas na nich vyskočí nejaká gumená príšerka a jedného z nich zabije, aby sme následne zistili, že všetko je iba predstava. Gore je trápne a lacné, masky sú na tom ešte horšie, nakrútené je to mizerne... no aj keby som hodinu rozmýšľal aspoň nad jedným miniatúrnym pozitívom, nenašiel by som žiadne. Odpad s 50 výkričníkmi!!! ()

Campbell

No tak tohle byla opravdu břečka. Levná amaétrská břečka, natočená bez špetky talentu. Čekal jsem twisted film ale dostal jsem film kde se chodí a postavy se dostávají do divných situací. Bohužel to je silně o ničem. Co mě dostalo byl začátek kdy mladej kluk spadne s kolotoče napíchne se na větev a při tom je v pohodě a mluví s lidma bez problému. Zbytek taky stojí za prd. Jediné co to zachraňuje od odpadu je sem tam pár gore efektů a nechtěný humor, ale jinak břečka měsíce. ()

beso74 odpad!

A práve som si spravil osobný rekord. Prvý film v mojom živote, ktorý som nedokázal dopozerať. Toto vyzerá ako keby niekto zmiešal dokopy viacero filmov, k tomu ešte treba podotknúť že riadne trápnych a hlboko podpriemerných... Ak sa niekto dostal ďalej ako po 55 minútu (ja som sa tam dopracoval na štvrtý pokus, ďalší nemôžem riskovať, mohol by byť mojim posledným), skladám mu svoj nesmierny obdiv. ()