Terrorists, Killers and Middle-East Wackos

všechny plakáty

Dellamorte

Som si istá, že tušíš, čím je tento shockument "iný". Ak netušiš, rada pošepnem . Celá táto zbierka ohyzdností je totiž obohatená ok hudobným doprovodom ( pro každýho něco, nepovedz to ale nikomu ). Inak ale žánrová vykrádačka, ktorej sa už v tomhle močálu nevyhneš. Titul napovie, video skúsenosť potvrdí, dojem preformátuje, edit ukecá 4ku, ale pssst ! ()

Campbell

Celkem zajímavej sestřih, naneštěstí je krátkej takže se to dá zkousnout v pohodě. Nicméně už mám těhle dokumentů a krátkých videií nakoukáno pěknou řádku takže mě to moc neznechutilo. I když se tváří že se nesnaží znechutit tak opak je pravdou. To co bych totálně vystřihl je hudba, strašně to kazí, a ty rockové skladby jsou nehodící, realita křiku a paniky by tomu dodala šmrnc. Jediné co mi vadily byly ty prostřihy mrtvých zvířat, lidi mi jsou ukradený je to stádo nemyslících individuí kteří se navzájem vraždí, takže mi to bylo jedno, ale když někdo udělá něco bezbranému zvířeti tak mi to moc po chuti nebylo. Ale jinak to bylo fajn. ()