Enormný záujem o šteklivé paródie na úspešné filmy podnietil tvorcov nakrútiť tento film, ktorý parodizuje legendárne Hviezdne vojny. Okrem erotických scén ponúka snímka aj vizuálne prevedenie, ktoré pripomína originálnu filmovú sériu. (kaposlav)

maar

pravda...kdo by čekal co vyleze ze Žvejka zpod jeho dlouhý srsti :D jinak celkově dobrý, fakt jsem se zasmál :D ()

zipoo

Zdá se, že Leia ráda hraje hry pro celou rodinu, jako je například INCEST. Chewbacca je těžkej heartbreaker a Darth Jeff Vader je trochu nesebevědomej na to, že má péro jak nohu. Ale největší srandou jsou hlášky Obi-Wana! Už se těším na další díl... na největšího prasáka v SW universu Mistra Fakin Yodu! ()

Lorge

Cha, pátý hodnotící :-D který uvrhl tento výtvor do červených hodnot :-) A vůbec se za to nestydím :-D ()

Bezda22

No, neni to lepší než Piráti. Jsou tu zbytečný "bojový" scény. Teda, zbytečně dlouhý, ne úplně zbytečný. To čeho sem se bál je, že tam bude Žvejkal někoho vojíždět, bohužel stalo se pár minut po tom co moje myšlenka prošla hlavou :-D. Navíc si tam dával dvě nejlepší zásuvky celýho filmu. Řikal sem si, tady je něco špatně :-D. Ty mrdací scény nebyly nic extra. Výběr buchet, taky nic moc. Navíc dvě nejlepší, tam prostě klátí obří ufuněnej chlupáč :-D. Žvejkala mám normálně rád, ale tady to prostě nevyšlo :-D. Vychází mí z toho prostě takovej průměr no. Nerad srovnávám, ale když to srovnám s Pirátama, tak tohle je opravdu jen průměr. Takže 3 hvězdy ()

HAUY

To vidno kazdy kdo to hodnotil 3+ :) mal urcite time to fap :) a nema priatelku :D:D:D "aj ja som to videl ale radsej si pockam na dabing :D:D:D:D" :D ()

Kritik

Čekal jsem více parodie a méně porna. Takovýhle "film" patří na internet. Pro mě to bylo velké zklamání. ()

Pimburger

Musím říct, že hodnocení je především za to, že se z mého pohledu fanouška Star Treku jedná o nejlepší film série a pak i za to, že jsem se konečně dozvěděl, jak si Čubaka krátí dlouhou chvíli při letu mezihvězdným prostorem, že není chlupatej úplně všude a navíc mě ohromilo, že našli herce, který vypadal úplně jako Čubaka v originální sérii. ()