As I Lay Dying: This is Who We Are

všechny plakáty
Hudební / Dokumentární
USA, 2009

Obsah kolekce:

1. DVD: From the Beginning (dokumentární)

2. DVD: Now - Live Progression
13. 94 Hours
14. Through Struggle
15. Reflection
16. Confined

3. DVD: Music Videos and Bonus Features (Wade)

Lukoboss

Hodně solidní live DVD, který obsahuje jak dokumentární část, tak samozřejmě koncert samotnej... Je to energický, dobře sestříhaný, akční a nářezový. Trochu se bojím studiovýho doladění a úprav, protože to zní hodně precizně a skoro podezřele. Ne, že bych jim nevěřil hudební kvality, ale mám reference od lidí, kteří je viděli živě, a bylo to prý diametrálně odlišný od toho, co můžete vidět tady. Hm každopádně tady se hodnotí DVD, a to je hodně nadprůměrný. ()

Mire

Výborná koncertná nahrávka, nechýba nasadenie, energia a entusiazmus, ktorý srší z muzikantov (plus pot :)) Veľmi dobrý nápad spojiť nahrávky z koncertov ako z miniatúrneho klubu, tak z väčšej haly a nakoniec aj obrovských festivalov. Playlist v podstate nemá chyby, hrali sa hlavne parádne fláky z ich (podľa mňa) najlepšieho albumu "An Ocean Between Us", ale nechýbali aj "klasiky" z ostatných nahrávok. Po zvukovej stránke výborné - bicie a gitarové party sú zahrané tak precízne a bez chýb, až kapelu upodozrievam, že sa v štúdiu upravovalo :) Tak či tak, tie štyri hviezdičky si ten koncert zaslúži, ostatné časti tohto troj DVD som nevidel (mám len DivX koncertu:)). As I Lay Dying rulujú! ()