Adrien je mladý zázračný klavírista. Po neúspěchu na významné soutěži se psychicky zhroutí a stane se ladičem pian. Aby se vyrovnal s novou situací, začne se skrývat pod maskou slepce, aby pronikl do soukromí svých zákazníků. Díky tomuto klamu začne Adrien opět milovat hudbu. Po nějaké době, kdy pozoruje věci, které nemá, se ale Adrien chytí do vlastní pasti. (Festival francouzského filmu)

wocicko

Bomba, bomba, bomba!!! Tak skvělých dvanáct minut jsem zatím neprožila. Ten film měl úplně všechno, co má mít. Těším se, až Treiner spáchá něco delšího. ()

mombasamomo

Poučný snímek o tom, že pozorovat cizí lidi není bez rizika. Film končí v nejvypjatějším momentu, Treiner tak všechny nechává ve frustrovaném stavu očekávání rozuzlení, za což mu můžeme jen zatleskat. ()

JaninaM

Tento krátkometrážní snímek by mohl být klidně jako celovečerní film. Hodně povedený a napínavý děj a skvělé zakončení ......kdo z koho . ()

Sadova302b50

Výtečný krátkometrážní film, který by poskytl výživu i pro celovečerní stopáž. Možná je pátá hvězdička hlavně kvůli klavíru, na který nedám dopustit, ale i tak se jedná o krásný dramatický snímek. ()