VigasioSexploitation Vol. 1

Dellamorte

Mimoriadne výživný B&W zákusok , ktorý nahlodá fanúšika " ERASERHEAD " a jemu podobných srandičiek. Síce bez dialógov ale o to viac Intenzívny zážitok . Kto neabsorbuje filmovú AnvatGardu, ten absolvuje koprivku. Pre ostatných je tu múmia , chainsaw battle , prasoksichty hrajúce poker...malo to aj sexepeal , pôsobivý sound...a vlastne konzumovateľná záležitosť pre " INÝCH . ( hrdo sa k nim hlásim ) ()

psy.cho

Nahá žena s krabicou od pracieho prášku značky Dixan na hlave vyliahla vajce do rúk chlapovi s prasacou tvárou. ()

JohnMiller

Tak, na moje očakávania (nie až tak veľké) sa o žiadny Sexploitation nejednalo. Až na zopár scénok a postáv ktoré mi trocha podráždili moje surrealistické chuťové poháriky ako muž s prasacou hlavou a nahá žena z krabicou pracieho prášku na hlave, to bola amatérska chujovina. Zlá vo svojej amatérskej podstate zo všetkým. Najviac ma však iritoval súboj motorových píl, ktoré neboli počas všetkých bojov ani raz naštartované a tvorcovia sa ani len nepokúšali to nakamuflovať. Hlavne, že zo zvukom pridávania plynu nešetrili vôbec. Škoda, lebo aj na amatérsky projekt to malo viac než len dobrú atmosféru. ()