Neviditelný Kapr

Česko, 2011, 2 min

Režie:

Jakub Korber

Jakub Korber

Když si vánoční kapr nedá říct a nechce se nechat chytit, je to vždy zapeklité. Když je ale onen kapr navíc neviditelný, je to o to těžší. Co vymyslel protagonista, aby neposednou rybu nakonec "ulovil"? Podívejte se sami. (Korbitch)

Wann odpad!

Doufám že příště do tý z-elektrizovaný vany spadne a už nenatočí další hovadinu bez pointy. ()

Jinpachi odpad!

Myslím, že tvůrci, ostatně i sám pan herec chytli možná, ještě před tím, než tak obětavě, s vervou a s chtíčem ve tváři sahal do vany pro neviditelného kapra, nějakou zákeřnou chorobu, která bohužel napadla jako křesťan ateistu v temné uličce, jeho mozek. Jak by si potom normálně uvažující člověk mohl připustit, že něco tak hloupého a nadutého mohlo vzniknout? Třeba se zdá, že jsem zaujatý proti tvůrcům amatérského počinu, jako stará bréca na buldoga, ale přece jen, když se někde objeví filmař, který svým egem, které je jako štít, sráží ostatní už jen, když přechází přes křižovatku, nezbývá nic jiného, než je rozumně přesvědčit, že na to nemají. ()

Allica

Bylo to pěkně zahrané a tady to na tom stojí. Herecký výkon odpoutává od všeho ostatního, co je špatně. ()