Tajné operace

• USA Secret Ops

Od zátahů na opevněná doupata gangů po vypjaté situace delikátních vyjednávání o rukojmí. Sledujte, jak taktické týmy po celé Americe zasahují a chrání nevinné před těmi nejnebezpečnějšími zločinci. Je tu nový napínavý seriál od producenta filmů X-Men čiTransformers, který otevírá složky případů elitní americké skupiny, která pronásleduje teroristy a vypráví příběhy svých odvážných misí. Sleduje vysoce vycvičenou speciální policejní zásahovou jednotku, která vyhledává ozbrojené drogové dealery a zločince z detroitského podsvětí. Prostřednictvím kombinace počítačových animací, akčních rekonstrukcí a rozhovorů s opravdovými agenty, při nichž se vám budou ježit vlasy, vám znovu převyprávíme šokující, dříve přísně tajné detaily lidí, kteří pečují o naše bezpečí, aniž bychom o tom vůbec věděli. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Ukážka schopností elitných, silových štátnych zložiek. Špeciálne jednotky americkej polície a ich rázne, zohraté, akčné zásahy proti naozaj nebezpečným zločincom. Chce to veľkú dávku odvahy, psychickej odolnosti, dlhé hodiny tréningu a tvrdej prípavy, aby dokázali úspešne zasahovať proti týmto všetkéhoschopných kriminálnym živlom. Dobre vycvičení profesionáli, ktorí si svoje výsluhové dôchodky určite zaslúžia. Je celkom zaujímavé pozrieť si ako prebiehajú ich "Tajné operácie". ** ()