Amerikan Holokaust

Režie:

Scénář:

Kamera:

Dellamorte

Režisér si popravdě řekl " natočím srajdu a titul to prodá ". Vyšlo mu to na megaprocenta a teď dumá, ako potešiť preživších, ďalsím ultra projektem. Ak sa Cris xcel priblížit zhovadilostiam z krajky kde stúpa slnko, tak na to by potreboval 2 životy. Amerikan nafing / divácky Holokaust. Bodík čistě ze soukromých registračních dôvodov. ()

pornogrind

Je libo domácí mučeníčko na americkej způsob ? Film pojednává o dvou válečných veteránech na kterých nechala válka ve Vietnamu určitý dopad. A to zejména psychický. Svůj vztek a odpor k celýmu světu si vybíjí na ženským pohlaví pomocí zesměšňování a mučení. Je to především hodně ukecaný a do toho pár vydařenejch scén. Ale jsem si 100% jistej, že tyhle scény nezkušenýho diváka pošlou do kolen. Určitá snaha je tady určitě vidět, ale jako celek to moc nefunguje. Nebýt těch pár drsnějších scén, který tady nechci zmiňovat pro případný budoucí diváky nevím, nevím jak by to dopadlo. Dále se dá ocenit aranžmá pokoje ve kterým se odehráva většina mučení a dva hlavní aktéry jejichž výběr se taky celkem povedl. Slabší 4 hvězdy. ()