Terror Creek

všechny plakáty
Horor / Mysteriózní / Thriller
Německo, 2014, 90 min

ricci.s

Na takýchto hororoch raz človek zinfarktuje od smiechu. Dve šľapky sa zoznámia cez internet a vyrazia na výlet na chatu uprostred lesov. Samozrejme ich začne otravovať psycho zálesák, ktorý nemá problém ošukať zdochnuté prasa. No, neskôr nasleduje malá lesbická šou, až kým sa z jednej z nich nevykľuje pomstychtivá mrcha, takže začne malé mučeníčko. Keď na scénu nabehne bývalý, nesmie chýbať blowjob z donútenia ako zašlá spomienka na staré časy, takže telesných tekutín je tu dostatok, nezabudnime na zálesáka, ktorý by si ešte rád zašukal, do toho nám vyskočí akýsi starý bezdomovec, ktorý by si rád zašukal taktiež (už toho bolo moc, ale nevadí), a keď sa už veci nedajú riešiť ináč, prichádza na rad motorová píla, takže nejaký masakríček na koniec rozhodne nesmie chýbať. Typická nemecká nízkorozpočtová kokotina, ktorá ma demenciou toho celého neskutočne bavila, tak dajme tomu že za 3 a odporúčam, nech je sranda. ()

Dellamorte odpad!

Bethmann sa pre mňa stáva Badmanom, lebo v tomto prípade zašiel do bažín, v ktorých si už nemienim špiniť okulár. Narážka na Evil D. ( sklep / motorovka / chata ) a spoliehať sa na akútne zábery lesa, nablblého čohokoľvek je pod úroveň. Žiadna recesia ani spešl FX, no ako bonus stelesnená migréna, mnou na Os-kára nominovanou Suzie-Anne, aj so svojou nekonečne odhalenou bradavkou vo "vyhrotených" situáciách. Bolo už aj horšie, no tento " Scheisse im form" si zaslúži moje nič. ()