Diggle, Thea a Laurel pokračují v boji se zločinem ve Star City, které se dočkalo změny jména na Palmerovu počest. Město bylo napadeno zabijáky v čele s nebezpečným mužem Damienem Darhkem, který má jakési mystické schopnosti. Laurel a Thea kontaktují Olivera a žádají ho, aby jim pomohl zastavit jeho plán na zabití stovek lidí na vlakovém nádraží. Oliver poté přijímá jméno Green Arrow a prohlásí, že bude novou nadějí města. (TV Nova)

Roby

První díl mě skutečně po dlouhéééé době dokázal rozesmát a Oliver mi přišel tak nějak vyrovnaný a moudrý. Docela mi to k němu sedí, zvlášť po tom co má za sebou. První díl mi sednul, jen tak dál. ()

mourek10100

Oh tak špatný start jsem nečekal, když jsem se k tomu konečně dohrabal. Promluvy Olicity tahají za uši víc než obvykle a souboje jsou neskutečně naivní..fakt by to mohli líp maskovat a ne prostě, že tam Speedy nakopává zadek třem žoldákům naráz, už moc na to serou...Jo a nová postava, co hraje Neal, mě vůbec ale vůbec nebaví. A to na konci? to je jasné, to je Felicity. ()

JG9

Překvapivě Oliverův nový život mě extrémě bavil,Damien Dhark zatím není vůbec špatný,trochu mě štve že si lidi v teď už ve Star City a vlastně všude na světě že Arrow byl Roy,ale to nevadí,místo Felicity mě štval Diggle a vlastně i kapitán Lance a celkově mě tento v ohledu Diggleho zklamal jelikož už Oliverovi už odpustila i Lajla!!!!!,ale celkově celý díl byl hodně dobrý a nemám zatím z údajně nejhorší 4.Sérií nemám problém + velký ironicky k začátku věty mínus je to že zabili tak pitomně,nebo ne pitomně,přímo debilně Raye Palmera jen proto aby se mohl ukázat v Legendách zírřka.9/10 ()