insurgentes

Že jsou pšonci národ neukojených prasat, je jasné při prvním letmém pohledu na amateri.cz, kde minimálně polovina profilů je polských. No dobře. Co se námětu týká tedy, čistý odpad. Zpracování - ještě horší. Otřesné herecké výkony, postavy ve filmu buďto zpruzelý, nebo šáhlý, nebo směšně polsky kamenný tvrďáci. Kamera taky dementní, vyžívající se v tom, zabírat postavy zezadu. Asi to - no - umění. V díle mají dominovat záběry z natáčení péčka z jakéhosi studia, které jsou ale udělané tak, že jsem se válel smíchy. Takhle se tedy soudruzi vážně v pornoprůmyslu neprcá. Borci jedou jak motorový myši a přitom si rukou zakrývají přirození. Připadá mi to, jakoby autoři chtěli šokovat syrovou realitou, ale přitom ji jaksi ne že zakrývají, ale naprosto obcházejí a pomíjejí tím podstatu. Nějakou psychologickou zápletku neřeším, je představovaná jen neuvěřitelně zastagnovanou bičizkou, která nestojí vůbec za řeč ani jako ženská, ani jako postava. Odpad nedávám vlastně jen proto, že jsem se přistih, že by to bylo víc než za film za celou tu jejich polskou debilní mentalitu. ()