Sexy kočky v akci

• USA Hot Babes Doing Stuff Naked

Půvabné dívky si vyjedou jachtou na moře, podívají se do hřebčína nebo si zahrají tenis... Americký erotický seriál (oficiální text distributora)

Zeck odpad!

"Jestli chcete chytit slepici, musíte mluvit její řečí"... Pronesla "inteligentní" modelka, která je chytala nahá. Celé zápletka tohoto pořadu spočívá v tom, že zde modelky playboye dělají nahé úplně všechno. Nahé farmaří, nahé táboří, jdou nahé na procházku, nahé dojí krávy, běhají v lese, jezdí na kolečkových bruslích, zkrátka dělají nahé vše, co si dovedete představit, krom šukání a roztahování se (jediný jejich účel). Netuším pro jaké křováky bez připojení k internetu nebo videopůjčovně s pornem ve své blízkosti, playboy.tv tyhle sračky neustále točí, protože se z nich člověku ani nepostaví, natož aby se u nich vyhonil. Díky televiznímu formátu si nemůžou holky ani roztáhnout kačeny a konečně začít dělat něco zajímavého, vše je detailně natočené tak, aby byla vidět jen ta klasická vyholená čárka nad píčou, což je televizní standart snad od dob procesu s Flyntem. Naprostý přežitek v době internetu, kdy po něm koluje zcela zadarmo staré dobré explicitní porno s nejrůznějšími perverzními žánry. U těchto pořadů jsem se honil jako panic ve dvanácti letech, zhruba o rok později už mi přišly trapné a nezáživné. 0% - nulová erekce ()