Litchi De hikari Club

• Japonsko ライチDE光クラブ (více)
všechny plakáty

Subjektiv

Tajná organizace uniformovaných emoneonacistů s emblémem černé hvězdy usiluje o jediné, zřejmě ovládnutí Země. Žel se od tohoto cíle nechají rozptylovat řadou pramálo souvisejících činností. Dík tomu zcela nevhodně užívají svůj nejmocnější nástroj, robota Litchiho, kterého pohání ovoce liči čínské, dle wikipedie zvané prý též dvouslivák lahodný. Díl co díl jejich velitel přináší téma, ke kterému se celá jednotka stihne během tří minut sotva vyjádřit. Pravidlo vyprávění ale říká, že to opravdu každý z nich musí udělat. I přes úpornou snahu se jim, jen zřídka podaří vyloudit na tváři úsměv. V těch sedmi, co jsem dokázal vydržet, u mě uspěl asi dvakrát. ()

Terezinka198

Guten Morgen! Když si prostě řeknete, že jdete "do odpadu", na který všichni plivou samé nedostatky, tak od toho moc neočekáváte. No a ono vás to třeba i mile překvapí! :D Ano, je to příšerné, ale odpad to úplně není. Řekla bych, že "je to tak debilní, až je to geniální". Párkrát jsem se dokonce i zasmála. Takže za mě asi nejslabší 4* a třeba 6,666666/10, protože si to štítek odpad nezaslouží. Není to kdejaká dokonalost, ale jako "taková kravinka na oddych", navíc s přijatelnou délkou - proč ne? ()