Here Comes Honey Boo Boo

(pořad)
  • Slovensko Rodinka úžasných (více)
Reality-TV
USA, 2012, 60 min

Pohľad na život americkej televíznej hviezdičky, sedemročnej Alany Thompsonovej, prezývanej Honey Boo Boo, ktorá sa narodila 28. augusta 2005 v malom mestečku McIntyre v štáte Georgia, kde žije so svojou rodinou, mamou June Shannon, otcom Sugar Bearom a troma sestrami  Lauryn, Jessicou a Laurou.
Alana "Honey Boo Boo" Thompsonová sa v roku 2012 stala detskou hviezdou vďaka reality šou Toddlers & Tiaras na obrazovkách televízie TLC, ktorá je variáciou súťaže detskej krásy Detská Miss. Nový seriál Here Comes Honey Boo Boo sleduje Alanin rodinný život a súkromie. (oficiální text distributora)

BoPo

Burani bývajúci v tesnej blízkosti vlakovej trate. Zloženie tlupy je 5 vagín a jeden šulin zvaný Méďula. Napriek nadvláde krehkého pohlavia je na každodennom poriadku grganie, prdenie, špáranie sa v telesných otvoroch a neustále požieranie lacných amerických sračiek. Šarm rodiny dotvára tupý výraz, ktorý každému na čelo napísal hrubým fixom výsledok IQ testu. A aby toho nebolo málo, tak sa venujú tomu najúchylnejšiemu, čo môžete legálne robiť s potomkom. Pravidelne sa totiž účastnia detských súťaží krásy. TV ZOO so smradľavými zrúdičkami, ktoré sa však majú navzájom radi. Tak si pozrite, ako môže tiež vyzerať veľká, mocná a trblietavá Amerika. ()

joelly01

Ja jak ted uzivam 3x denne ten Neurexan tak jsem takova "mellow" a priznaky zive mrtve u me zacaly uz predevcirem, kdy jsem za odpoledne dala celou prvni radu "90 Day Fiance". Logicky mohla nasledovat jen Honey Boo Boo. Je to opravdu freak show. Rodina (za kterou by se co do vizaze nestydeli ani mutanti z The Hills Have Eyes nebo Wrong Turn) nesympatickych imbecilu se predvadi v tom kdo si vic krkne, prdne, plivne, slintne.. Takhle ja si predstavuju produkty incestu. No, jinak proste nefalsovana americka "zabava". Jako "nastavovani zrcadla" to asi nejakou vypovedni hodnotu ma, ale stejne mi to prijde zvrhle. Tuhle jsem nekde v novinach cetla, ze ta silena mastodontni matka pry veskere prachy co za to dostavaji dava pry dceram na nejaky fond aby pak mohly studovat na univerzite. Coz je sice chvalyhodne (pokud to teda je fakt pravda), ale silne pochybuju ze by to nektera z tech prasnic dala dal nez skrzeva high school. (Pozn. sledovano prvnich pet epizod z treti rady). ()

Mefistofelle

Skoro se k tomu nerada přiznávám, ale mě ta píčovina fakt baví. Bylo by jednoduché tuhle rodinku odsoudit a jejich životní styl skutečně je neskutečně odporný, ale na druhou stranu co těm lidem chybí (kromě špetky vychování)? Maj se fakt rádi, navzájem se podporujou a vypadá to, že jsou šťastní. Já jim to přeju, i když teda nechápu jak se mohli se svým stravováním dožít více jak 10 let. ()

BaHa

Je to reality show, tak co čekat? Zábava to je nízká, ale řekněme že už byli i horší v českém prostředí. Každý občas nějakou nízkou zábavu potřebuje, já určitě. Takže jako existenciální cesta do nitra duše vám to asi neposlouží, ale kvůli tomu se na reality tv nekoukám že jo? Jediné, co bych tomu opravdu vyčetla, je to jak tvůrci záměrně předkládají něco jako by říkali: Tady na ty si ukazujme a smějme se jim jací jsou to burani. Přitom Alana už si vydělala víc, než mnozí za celý život, její rodina, ať je jakákoliv, se navzájem miluje a ve chvíli kdy Mama June řekla: There´s nothing wrong with being a little gay by se mohli mnozí učit ()

ftw odpad!

Tahle show neni nic. Neni to ani tak debilní až je to vtipný a rozhodně to neni dobrý. Prostě jenom dokument o white thrash při které se člověk chce zastřelit. Nejhorší na tom je, že se na to lidi ve skutečnosti dívaj a říkaj si jak jsou lepší a, že ty lidi na obrazovce jsou fakt prasata a to je ten nejnižší druh zábavy. To se fakt lidi potřebujou ubezpečit o své nadřazenosti sledováním tohodle? ()

• Po zjištění, že "Mama June" (June Shannon) má poměr s odsouzeným sexuálním deviantem, stanice TLC 24. října 2014 oznámila zrušení pořadu, a to i přesto, že byla natočena celá sezona. Shannonina nejstarší dcera Anna prohlásila, že to byla právě ona, koho v minulosti na deset let odsouzený deviant opakovaně zneužil a že přeruší svůj vztah s matkou.
    (Zdroj: en.wikipedia.org) (KlonyIlony)