Entity

Velká Británie, 2012, 85 min

V roku 1998 bolo v hlbinách strašidelných sibírskych lesov nájdených 34 neidentifikovaných pochovaných tiel. Ruské úrady ani po dlhom čase a dôkladnom vyšetrovaní neposkytli nijaké vysvetlenie príčiny smrti týchto osôb a prípad uzavreli. V roku 2010 sa anglický televízny štáb z programu "Najtemnejšie tajomstvá" snaží o identifikáciu pochovaných tiel pomocou média, ktoré vycíti budovu za lesom, z ktorej mŕtvoly pochádzali. Jedná sa o stavbu, ktorá slúžila na tajné testy ruskej armády. Krátko nato sa však komunikácia so štábom preruší a nikto o týchto ľuďoch nikdy viac nechyruje. Entity (Bytosť) je príbeh o tom, čo sa s nimi stalo. Pretože temný les stál iba na začiatku celej hrôzy... (peterpatrik)

Disease

Jeden se až diví, jak se dá vyřádit v polorozpadlé továrně. Ještě tak nějaký scénář a bylo by to dobré, takhle jen celkem strašidelná blbost. ()

Silviaxx

Niečo na štýl Grave Encounters, s dobrým potenciálom, ale žiaľ, nevyužitým. Škoda.. Bolo tam minimum scén, pri ktorých som sa iba trochu zľakla a nakoniec som usúdila, že to bol pre mňa stratený čas. Nevadí aj také treba občas. ()

Game90

Nebolo až také zlé. Samozrejme je to už stokrát opakované klišé, partia maniakov v opustenej budove a potom bububu. Atmosféra bola....na zlepšenie zážitku som to pozeral v noci, odporúčam.... ()

Mania odpad!

K hororům jsem velmi shovívavá, většinou mi stačí když mě dostatečně vyděsí. To se tady bohužel nekonalo ani jednou. Párkrát jsem si říkala, teď, teď už to bude, teď se něco stane, teď bude lekačka, a stále nic a nic a nic... O konci ani nemluvím, to byla slabota nad slaboty. Jak slibné to mohlo být, tak špatné to nakonec bylo... ()

KUFI

Takovej prumer, napul found footage a napul amaterskej film, hlavne triky a vizaz duchu. Docela mi to pripominalo Dyatlov pass incident, kterej byl o fous lepsi. ()

Xeno.morpH

Dobře udělaná nízkorozpočtová atmosférická duchařina s výbornou zvukovou stránkou - ta asi dělá tak padesát procent filmu - bez které by to samo o sobě nejspíš zapadlo mezi duchařiny podobného ražení. Stylově podobné Grave Encounters, které jsou možná o něco živější, nicméně tohle mělo hutnější atmosféru a o něco zajímavější příbeh s poněkud depresivní melancholií. K flašce vína to zkrátka sedlo :) ()

windows

Scénář dobrý, zápletka dobrá, režie dostatečná, hudba dostatečná. Poměrně slabší horor, nevystraší, nikterak nezaujme, po půlhodině, kdy se film jevil nadějně upadl a zůstal naladěn na stejné vlně... ()

Lyx

Bez atmosféry, bez premysleného príbehu, bez štipky logiky a k tomu s úbohými hercami. Čakal som aspoň niečo, no dostal som ranu pod pás. Bolo to predvídateľné a suché. Čo sa scenáru týka, lepšie by bolo o ňom nehovoriť. Kamera veľmi chaotická a nie vždy zachytávala, to, čo by reálne mala. Slabý odvar horrorového priemyslu. Moje hodnotenie: 15% ()

Mamlas odpad!

Parta nýmandů chodí po starém baráku, tváří se vystrašeně a třepe při tom kamerou. Nedívatelné, nedodíváno. (0%) ()

Keen.lady

Nebylo to špatné, od poloviny to ale začalo klesat, zvlášť bych uvítala méně řvaní a hlomozu a více hloubky. Z dálky vypadal Miki, či jak se ten hajzlík jmenoval, zajímavě, z bližšího pohledu už ho trochu víc pomrvili. Uživatel Šakalík byl nejspíš trochu slepý, když film sledoval a neviděl tam moc záběrů kamery na něco nadpřirozeného krom posouvání předmětů (doopravdy?). Postavy jsou dost přiblblé, nicméně herci nijak neurazí. Rozhodně se mi líbilo zpracování postavy jako média, nikde jsem ještě takové médium neviděla, dokonce se většinou chovala logicky. Betonová stavba mohla být děsivější. ()

Veto_01

Ze začátku jsem si říkal, proč má film tak špatné hodnocení, vždyť vypadá docela dobře. Potom se stalo pár věcí, které jsem nepochopil a kvůli roztřesené kameře ani neviděl a pak to skončilo. ()

johnnie78

Opět moc nechápu nízké hodnocení tady. Osobně jsem se nenudil ani chvíli. Entity je film hnusný, klaustrofobní, nepříjemný a lezavý jako sibiřská zima, atmosféra řádně hustá a lekačky řitní svěrač testující. Přišlo mi to strašidelnější než Blair Witch a všechny Wanovky dohromady, včetně např. Insidious a The Conjuring. ()

jouzy odpad!

Tak od začátku, herci sračka, děj sračka,příběh sračka, hudba sračka, prostředí sračka prostě celý film na hovno. Celý film postavený na řvaní, to měl být vtip??? Bolest uší a řvaní slyším a cítím do dnes. Už nikdy!!!!! SRAČKA ()

Iveta47

Jedným slovom strašné.Už nikdy viac horor z Velkej Británie.Naposledy ma takto sklamal horor Citadel z Velkej Británie...aká zhoda.Postava Ruth od začiatku absolútne rušivá bez emocií. Duchovia strašne slabučký,nepresvedčivý. Herecké výkony nulové.Nechápem o čom to bolo ani sa to pochopiť nedalo,lebo tu nikto nič neobjasnil a kamera dostala mikačku a kockovanie obrazu nemalo konca-kraja. Nikdy viac. ()