Poď na rande

(pořad)
Reality-TV
Slovensko, 2012, 60 min

Láska ide cez žalúdok.  Nová šou Poď na rande je slovenskou adaptáciou úspešného zábavného britského formátu, princípom ktorého je hľadanie ideálneho partnera. Nová šou prinesie svieži a zaujímavý zvrat do sveta randenia.
Počas piatich dní budú piati muži súperiť o srdce jednej ženy. Ich úlohou bude zvoliť najlepšiu taktiku a získať si jej priazeň, srdce a čo najviac bodov za dokonalé rande a príjemnú večeru. Súperiť o srdce jednej ženy nie je ľahké. Kto vypadne ako prvý a kto nakoniec získa priazeň vyvolenej?
V súperení je pritom dovolené všetko – flirtovanie, zvádzanie, malé sabotáže, čokoľvek, čo zatieni súperov. Všetky epizódy sa odohrávajú priamo v domácnostiach aktérov, sú plné emócií, taktiky a prekérnych situácií.
Pripravte sa na novú šou, ktorá kombinuje humor, dramatické okamihy, súperenie, ale aj drobné zákernosti. (oficiální text distributora)

Marek1991

Muži súperia o ženu? Nuž až tak hlúpo mi to nepripadá, to by však nemohla byť robená komerčnou televíziou, pre peniaze s podivnými indivíduami, až neskutočne hlúpym strihom a réžiou, potom nezostáva nič iné ako prepnúť program, či vypnúť televíziu, lebo inak si to pretrpíte neveriaci sledujúc. ()

Lochnes009 odpad!

Čo to má prosím pekne byť,jedna tuctová sliepka a zopár nadržaných mužov ktorý chcú touto formou bojovať o absolútne nesympatickú slečnu a stať sa ešte popri tom mediálne známy :-) Ďakujem neprosím ()

nessbeal

Piati muži súperia o srdce jednej ženy. Kto vypadne ako prvý a kto nakoniec získa priazeň vyvolenej? Ako zvoliť najlepšiu taktiku a získať od ženy najviac bodov za dokonalé rande a príjemnú večeru? ()