Pounding the Pledges

Pornografický
USA, 2012

Gianna Michaels

Příběh čtyř studentek, které mají problém zapadnout do dívčího kolektivu univerzitního kampusu. Jejich spolužačky dávají průchod své žárlivosti a odmítají mezi sebe přijmout tohle kvarteto až příliš vnadných vysokoškolaček. Žádný dívčí spolek jim nenabízí své členství, až na jediný: Omega Boobs. Pro přijetí do tohoto spolku je však třeba projít náročnými zkouškami. Podaří se jim uspět? (KingSize)

KingSize

Prostředí univerzitních kampusů (jak lze vypozorovat z amerických filmů a seriálů) je svět sám pro sebe. Jejich sociální bublinu spoluvytváří různé spolky, s často bizarními přijímacími rituály. Není divu, že tenhle fenomén si vzaly na mušku scénáristé  snad všech myslitelných filmových žánrů. Producenti filmů pro dospělé samozřejmě nejsou výjimkou. Nyní k vlastnímu filmu: Podmínkou členství ve spolku Omega Boobs, je velké, ale opravdu velké, poprsí. Produkce měla ve výběru protagonistek opravdu šťastnou ruku (a netřeba v tom hledat dvojsmysly): Ms. Panther, Tera Cox, April McKenzie a Sabina Leigh, bezesporu splňují fyzické předpoklady pro členství ve zmíněném spolku. A kdo jiný by měl být jeho přísnou předsedkyní než vždy dominantní Gianna Michaels (zde pod jménem Gianna Rossi)? Ty z Vás, které zaujaly půvaby dívky, která si říká Terra Cox, bych chtěl upozornit, že se jedná o jeden z mála snímků, ve kterých se objevila - její kariéra v branži trvala opravdu velmi krátce. O důvod více, abychom si sledování tohoto filmu naplno užili (a přidali do hodnocení další hvězdičku). P.S. Navzdory tomu co zde uvádí kolega kaposlav, já zastávám názor že velikost poprsí (a fyzické proporce obecně), nejsou záležitostí módních trendů ale individuálních preferencí. Jak praví klasik: To záleží na osobním vkusu každého soudruha. ()