Finders Keepers: The Root of All Evil

George Stobbart odpad!

Tak toto už bol naozaj extrém a pre mňa asi kandidát na najhorší a najotravnejší film roku (aj keď je zatiaľ skoro). Odporne natočená, nudná amatérska kravina, s odpornými postavami, ktoré sa naháňajú po lese ako debilní. A keďže chcú získať ukradnuté peniaze, tak sa neváhajú vyzabíjať. Jediná škoda však je, že sa im to nepodarí hneď na začiatku a tak sa to naťahuje na neúnosnú dementnosť, ktorá je aj s rýchloposuvom nepozerateľná. ()

vegetol.mp odpad!

Poměrně mě baví, jak tu každej film se Stevenem Seagalem dostává strašnou sodu a pak tu někdo dá týhle megasračce velkorysou jednu hvězdičku. Za co? Mizerná kamera, neexistující příběh, amatérský zpracování a totální nuda. Stopáž je sice 75 minut, ale děj má čistýho času jen asi hodinu a 13 minut jedou stráááááááááášně dlouhý závěrečný titulky. Nicméně je zábavný sledovat, jak je film plnej nesmyslnejch prostřihů, protože se tvůrci snaží podmírečnou stopáž zoufale natáhnout. Dle vyjádření scenáristy geniální pan režisér Woodward vyhodil hotovej scénář oknem a nechal herce improvizovat. A podle toho to taky vypadá. Jinak z tý ušmudlaný hodiny se prvních 45 minul lautr nic neděje. ()

• Pro většinu protagonistů se jednalo o jejich první film. (Jocker94)