Stratovarius - Under Flaming Winter Skies - Live In Tampere

(koncert)

Záznam koncertu skupiny Stratovarius vo fínskom Tampere z 19. novembra 2011. Jedná sa zároveň o rozlúčkový koncert s bubeníkom Jörgom Michaelom.

Zoznam skladieb: 01. Intro
18. Winter Skies
19. Keyboard Solo
20. Black Diamond
21. Father Time
22. Hunting High And Low. (hollci)

Luk Skywalker

Velice podařený koncert, Kotipelto sice není na pěveckém vrcholu, ale ještě toho dost uzpívá. Jsou zde zásadní hity, plus covery a sóla, jestli jsou tam ty covery kvůli odchodu bubeníka netuším. Téměř dvouhodinový koncert je důstojný k odchodu Jorga, která s kapelou strávil víc jak 15 let. ()

Vavča

Škoda viděl jsem osobně už několik lepších koncertů kapely, ani zvuk nebyl zrovna ideální, kapela šlape jako švýcarské hodinky, ale nedokázala mě strhnout. Potěší cover songy, sóla členů, výrazné Jensovy klávesy. Velice lituji, že nějaké nezodpovědné osoby zabordelily a zprasily záznamy z turné roku 2003, kde se točil živák v Miláně a ještě na jednom místě, mělo to být 2DVD, Tolkki tehdy zrušil do kamer dvě kytary, jó to byly časy... Fakt je škoda, že není oficiální pořádný koncert sestavy Kotipelto, Tolkki, Johansson, Kainulainen, Michael, kapela byla tehdy s 2albem Elements na vrcholu. ()

netahlo

Skoda, ze tahle kapela nenatocila DVD v dobe, kdy byla na vrcholu a ve sve nejlepsi sestave (Kotipelto, Tolkki, Johansson, Kainulainen, Michael). Tohle uz je jen slabej odvar zlatych casu, ani jsem to nedokoukal. ()

• Celý koncert komunikuje frontman skupiny Stratovarius, Timo Kotipelto, s divákmi po fínsky. (Lukoh)