The Ultimate Fighter: Team Carwin vs. Team Nelson Finale

(pořad)
  • USA The Ultimate Fighter 16 Finale (neoficiální název)
všechny plakáty
Sportovní
USA, 2012

Účinkují:

Joe Rogan

ConanVJ

Poirier vs. Brookins 4* pěkný zápas ukončený parádním submissionem……….. Pichel vs. Khabilov 4,5* pěknej zápas s parádníma takedownama ukončený KO. Ale házel si s nim jak s hadrovým panáčkem……….. Pat Barry vs. Del Rosario 4,5* Pěkný zápas ukončený tvrdým KO………… Pyle vs. Head 4* Pěkný zápas ukončený TKO. To koleno sedlo………… Smith vs. Ricci 4* Taky pěkný zápas který se většinu času bojuje na zemi. Vítěz si to zasloužil………. Roy Nelson vs. M. Mitrione 5* Parádní zápas ukončený TKO. Na tento fight jsem se hodně těšil a dopadl parádně ……… Duran vs. Viana 4* Další pěknej zápas. Ukončený pěkným TKO………… Bedford vs. Vinicius 4,5* Parádní zápas ukončený KO………. Celkově povedený event, zápas na který sem se těšil byl parádní. Všechny zápasy se povedly a většina zápasů byla ukončena pěknými KO a TKO. Nejlepší zápas pro mě Nelson vs. Mitrione. Za mě 86% :) ()

• Originálním soupeřem Roye Nelsona byl Shane Carwin, který odtrénoval celou sérii TUF. Ze zápasu ale musel odstoupit z důvodu zranění zad, kvůli němuž nakonec ukončil aktivní kariéru v MMA. (The Viper)