Cruelty: Black Rose Torture

(neoficiální název)
Drama / Horor / Pornografický
1975, 76 min

Dej sa odohráva počas druhej svetovej vojny. Armáda potrebuje všetkých bojaschopných vojakov, no nie všetci majú chuť položiť svoj život na vlasť. Hlavnou hrdinkou filmu je domáca slúžka, ktorá sa snaží pomôcť svojmu mladému pánovi ako len môže. Po úspešnom úteku pred vojenskou políciou sú členky domu predvedené na policajnú stanicu a po brutálnom vypočúvaní napokon slúžka prezrádza úkryt svojho pána. Má síce ešte jednu možnosť, ako ho zachrániť, ale to ju bude stáť viac, než pár rán trstenicou... (muti)

Flipnic

Na jednu stranu brutální, sleazy, humusáckej japonskej sexploiter, kterej v první čtvrtině ostře a drsně zatlačí na pilu. Na druhou stranu jakési komorní nudné drama s primitivní zápletkou a až trapným závěrem... Samozřejmě se jedná o film těžko stravitelný, plný násilí, brutality a ponižování žen. Takže jen pro zasvěcené, nezasvěcení opatrně. Hodně raritní kousek!! ()

pornogrind

Film který rozhodně nepřichází s ničím novým.Nebo aspoň né v takové míře aby mě to šokovalo.Navíc filmem prostupuje né až tak zajímavá dramatická linka a vše končí trapným finále.Buchta tu bouchačku držela jak panna čuráka.Neurazí,ale z Asie tu jsou daleko drsnější kousky.Průměr. ()

muti

podla mna celkom priemerne pinku, aj na to ze je z roku 1975, Sluzka bude musiet sluzit novym panom (if you know what I mean) aby pomohla svojmu panovi z frontu. stopaz dobra, ppinku scenok dost malo, naj je asi zaver kde prichadza pomsta nad vsetkymi krivdami. ()