Slunce, seno, slanina

(pořad)
  • Slovensko Slnko, seno, slanina
Reality-TV
Slovensko, 2013, 32x60 min

Máte už plné zuby nadváhy a chcete nadbytečná kila vyměnit za eura? Zkuste to na farmě Anky a Jana Bučkových, kde se deset boubelatých obyvatel snaží zhubnout. Ten, kdo ztratí během odtučňovacího pobytu nejvíce kilogramů, získá finanční odměnu. Ale čekají na ně všemožné nástrahy. (TV Prima)

powda odpad!

Ach, prečo je náš národ taký prihlúply a márni svoj čas nad týmto a jemu podobným odpadom? Keby po tom nebol dopyt, tak by sa to nenatáčalo, to je nad Slnko, seno jasnejšie. Najtragickejšie je, že si ešte ten človek čo sedí za televíznou obrazovkou dokonca myslí, "ono to tak naozaj je". Som z toho smutný a zároveň rozčarovaný. ()

Sanr odpad!

Slováci se opět ukázali. V jejich "šou" se poslední roky objevují pořád stejní "lidé" a to téměř doslova, ožralí, hloupí a trapní. Snaha upoutat názvem a hudbou od Trošky, vůůbec. Jedna reality show za druhou co se v SK TV objevuje je horší a horší to tam snad jsou všichni tak tup.. jak ti učinkující, že to vysílají. Asi to mají to stejné jako u nás s podobnou stanicí , fuj zrušit. ()

Bogeyman

Možno by to bola blbosť nebyť geniálneho komentára. Komentár dokonale dotvára atmosféru retardov a relácie o chudnutí ktorá vôbec nie je o chudnutí. Nech je to akokoľvek stupídne, mňa to odreaguje... ()

Desires

Dívám se na ně jen pro ty výsledky,který mě zajímaj.Ale jejich příběhy nebo nějaký kecičky u vidlí,který raději zapíchnou,než aby mákli,mě nebaví.Nesnáším tu červenou starou strigu,je s těmi kecy už trapná.Chápu,že starej Anku štve,ale měla by si to vyřídit doma.Celý nápad mi přijde na hlavu a je jasné,že si chtěli jen nechat uklidit.Ale od tučných věčně se potících a zdechlých lidí toho moc čekat nemůžou.Nevěřím,že by starej lenoch zhubl tak přísným režimem,jakým se ohání takže za mě to je jedna velká vylhaná lež.Na nich si jojko kapsy nenamastíte! ()

Bassko odpad!

Nechutné, odpudivé ako celá teleízia JOJ ktorá púšťa absolútne s prepáčením "sračky" Videné asi tri minúty a chcelo sa mi plakať... Prečo som na to náhodou narazil?! ()

Leni080 odpad!

Kedy sa toto skončí? Kedy prestanú televízie mrhať čas, peniaze a neviem čo ešte, aby otravovali divákov podobnými programami pod úroveň. ()

Chocholous odpad!

Priznám sa, že celý diel som jednoducho nemal trpezlivosť vidieť - konkrétne - videl som asi 7 minút jedného dielu. Nemám toho pochopenia, AKO niekto môže pozerať túto totálnu trápnosť a hovadinu pravidelne. Azda len podobní ľudia, ako tí, ktorí v ňom účinkujú? Hanbím sa, že som Slovák... ()

710.cz odpad!

Komentující tu řeší kdo z rodiny je debil. Myslím, že debil je celá ta rodina. Po "Mojseových" další dementní rodina, ze kterých vám bude fyzicky blbě. Vůbec nechápu, kde se na podobné formáty sháněj peníze, že se vždycky najdou. ()