Mezinárodní organizace na ochranu zvířat bojuje za záchranu lvů a dalších tvorů z bolivijských kočovných cirkusů. Tato jihoamerická země vydala zákaz vystupování se zvířaty, cirkusy ho však ignorují. Ochráncům nezbývá než za asistence úřadů a policie zvířata násilně zabavovat... Tým odhodlaných ochránců zvířat se zavázal osvobodit týrané lvy z řetězů v ilegálních bolivijských cirkusech. Mnoha cenami ověnčený dokumentární film Lví archa zachycuje jejich chvályhodnou snahu a odvážné činy. Protože majitelé cirkusů nadále pohrdají zákonem, zůstalo na ochráncích zvířat, aby je našli – i když to znamená vydat se hluboko do nevábné džungle. Lví archa kráčí v jejich stopách a nevynechá jediný zvrat tohoto žalostného dobrodružství. A že jich je více než zákrutů legendární řeky Amazonky! Podívejte se na jedinečný napínavý příběh o pomoci zvířatům všem útrapám navzdory. (TV Prima)

coscarelli

Siedmy komentar: Prekažme zvieratam jednu malu službičku, otvorme klietky a dajte im to co im v skutocnosti patrí a skrčme sa do kuta hanbiac sa za tie činy. Preco si človek myslí že si moze dovolit všetko? Navrhujem experiment, na jeden tyžden obrátit situaciu. Sice neviem či by to pomohlo. Možno by si človek uvedomil, no neviem. Na druhu stranu tlieskat ludom a ich ochotu pomoct tejto divej zveri na slobodu z pazurov cirkusov a inych zmrdlych predstavení, Animal Defenders International maju u mna velky rešpekt. Povznášajúci príbeh o statočnosti, spolucítenia, priateľstva a odhodlania. ()