Star Man: kono hoshi no koi

• Japonsko スターマン ・ この星の恋 (více)

Sawako opustí kvůli její neomalené povaze manžel a ona musí sama vychovávat jejich tři syny. Její život se od základu změní ve chvíli, kdy se před ní objeví mladý muž, který utrpěl ztrátu paměti. Sawako se do něho zamiluje na první pohled a rozhodne se, že právě on s ní bude žít jako otec jejích malých synů. (ainny)

loveless

Sawa málem autem srazí muže, který se pak na silnici zhroutí. Vezme ho tedy domů a přivolaný lékař konstatuje, že muž ztratil paměť a neví ani kdo je. Sawa, žena středního věku s třemi malými dětmi, pojmenuje muže Hoshio (Star Man - rozuměj, koukal se zrovna na hvězdy...) a rozhodne se mu lhát, že jsou manželé. A takhle křečovitě začíná zápletka jedné z největších slátanin, co jsem kdy viděla. Šílenosti se kupí jedna na druhou a spíš je šok, když se stane něco pravděpodobného. Navíc hlavní hrdinka mi byla dost nesympatická, i když víceméně ostatní vedlejší postavy byly fajn. No, ale co si budeme nalhávat, pustila jsem si to a vydržela koukat až do konce jen díky Fukushi Sotovi, který skoro nesleze z obrazovky a je ťuťu ňuňu, takže tady naprostá spokojenost. A tak přidávám jednu hvězdu navíc (celkem tedy dvě), protože on z tohohle veledíla dělá vlastně celkem milou věc. Navíc ústřední píseň Starmann od Yuki se mi taky líbí. ()