Andrea1717

Klasika, veľmi sa mi to páčilo, Ranveer v rozkošnej roli pištoľníka, ktorý sa zamiluje a snaží sa polepšiť a Ali Zafar tiež stojí za zmienku. Perfektná hudba. Hodne hudby :-) ()

Ramanam

Šéf místního podsvětí Bhaiyaji (Govinda) najde dvě odložená mimina, ujme se jich a vychová je. Dev (R. Singh) a Tutu (A. Zafar) tak vyrostli v prostředí plném násilí. Nyní jsou už dospělí a dělají pro svého adoptivního otce špinavou práci, jako nájemní zabijáci. Oba jsou nerozluční a skvěle sehraní. Vše tedy šlape jako švýcarské hodinky, ale jen do doby, než Dev potká sympatickou Dishu (P. Chopra) a zamiluje se do ní. Díky upřímné lásce se rozhodne přehodnotit svůj život a starého řemesla, o kterém nemá Disha ani ponětí, okamžitě zanechat. To se ovšem vůbec nelíbí Bhaiyajimu, který nehodlá přijít o jednoho ze svých nejlepších mužů. Je tedy jasné, že se situace pořádně zkomplikuje a bez pomoci Tutua nebude vůbec řešitelná, neboť v této práci se „výpověď“ na zřetel nebere..... Pohodový a zároveň nenáročný film, ideálně se hodící pro chvíle, kdy si chcete od všeho odpočinout a vypnout. Já jsem se na něj osobně moc těšil, a to hlavně kvůli A. Zafarovi, který patří mezi mé nejoblíbenější herce a mé očekávání nezklamal. Ač jinak tyto věci u chlapů neřeším, tak musím poznamenat, že mu ty vlasy a vousy vážně sekly. To o R. Singhovi říci nemohu. Jeho podivný účes i hladce oholená tvář příliš lichotivé nebyly. Samozřejmě to mu vůbec nic na hereckém umu neubírá. Govinda hraje normálně, což jsem si oddychl. Jeho „pitvořící se opičáky“ vskutku nemusím. P. Chopra příjemná a sympatická. Prostě velmi chutný koktejl plný akce, humoru i dramatičtějších chvil. Hudba se skutečně povedla a skladby jsem si oblíbil ihned po prvním poslechu. Provedení rozhodně nezůstávalo pozadu, zkrátka vydařené, a tak to má být. Hodnocení se přelévalo mezi čtyřmi slabými a třemi silnými hvězdami. Nakonec jsem zvolil nižší možnost, neboť se s mnohým v příběhu dalo naložit lépe. Samozřejmě nároky na snímek kladené nebyly vysoké, šlo zkrátka jen o to příjemně pobavit, což se podařilo. Ještě přidám osobní přání a žádost, aby se A. Zafar vrátil k natáčení filmů do Indie, chybí mi. ()