Po večeru naplněném trochu divočejší zábavou jistá zločinecká banda unese, zbije a znásilní čtyři asijské studentky. Jedna z nich později spáchá sebevraždu, protože hanbu způsobenou zneuctěním nemůže unést. Její tři kamarádky požádají o pomoc podsvětí a podstoupí potřebný výcvik, protože chtějí najít a zabít gangstery, kteří mají vše na svědomí. (Film+)

George Stobbart

Štvorica pekných mladých školáčok je počas jedného večera omámená na párty, unesená a znásilnená. Po tom ako jedna z nich kvôli tomu spácha samovraždu sa rozhodnú prestať so smútkom a konať; zamestnajú sa v podozrivom strip bare, aby si zarobili na zbrane a dotyčných chlapíkov si tu vyčíhli a krvavá cesta odplaty sa môže začať. Podľa názvu a toho, že film pochádza od nechvalne známeho štúdia „The Asylum“ som očakával buď blbosť, alebo v lepšom prípade zábavnú sexy blbosť. A čuduj sa svete, ono to bol vcelku vydarený a svižný rape & revenge kúsok, nad ktorým fanúšikovia tohto subžánru nemusia vôbec ohŕňať nos. ()

Johnny.ARN

Toto je veľmi nedocenený snímok a jeho pokračovanie je na iných platformách. Ja som si to užil. S prehľadom 3 z 5 ()

kaposlav

Je to natočené ako soft erotika z roku 2000 a do toho mizerný dabing, ale aj keď si uvedomujem, že 3* sú viac ako by si možno film zaslúžil, tak ich dám. ()

Trevor

Aj keď názov naznačuje že som klesol tak hlboko až som začal hodnotiť pornografické filmy nie je to pravda, ono je to taký veľmi nevydarený pokus o triler pri ktorom aj Steven Seagal a jeho rumunské akčné pecky posledných rokov vyzerajú ako kinohity mesiaca... ()

• Ke konci filmu se všechny tři zbývající školačky postaví policistovi Jackovi (Andray Johnson), který jim údajně pomáhá výměnou za zneškodnění hlavního padoucha, jehož jedna z dívek držela, ale všechny čtyři opustí místnost bez padoucha v závěsu. (Johnny.ARN)
  • Dívky jsou zavřené v cele a mají na sobě jen spodní prádlo. Později má Hannah (Sam Aotaki) na sobě košili (a ztratila podprsenku) a May sukni, aniž by bylo uvedeno, odkud toto oblečení pochází. (Johnny.ARN)
  • Když ve 42. minutě jedna z dívek čeká, až ji vyzvednou její kamarádky, má na sobě minisukni a černé punčochy. Když ale nastoupí do auta, zázračně se promění v černobílé pruhované legíny. (Johnny.ARN)