Second Time Around

• Hongkong Wu xian fu huo (více)

Ren a Sing jsou nejlepší přátelé od dob, kdy vyrůstali v sirotčinci. Oba pracují jako krupiéři v jednom menším kasinu, ale to moc nevynáší. Rozhodnou se odjet do Vegas pořádně zbohatnout, jenže se to nepovede… Ren přežil jako jediný autonehodu a vroucně si přeje dostat druhou šanci, zachránit přítele a samozřejmě ten pořádný balík peněz, kromě toho potkal zajímavou ženu - policistku Tinu. Osud má prostě pro každého něco, podaří se Renovi napodruhé vše napravit? (Vavča)

Vavča

Na tomto filmu se podílel v roli producenta Johnnie To, což poznáte v některých vizuálních lahůdkách a vychytávkách, jako například souboj v kasinu se zpomalovačkami. Celý film byl natočen v Las Vegas. Je to příběh dvou sirotků a přátel, kteří dělají v jednom kasinu krupiéry a rozhodnou se vyrazit do Vegas pořádně se napakovat. Jenže Ren (Ekin Cheng) prohraje milión, ke vší smůle ho potká autonehoda, při které zahyne jeho přítel Sing (Jonathan Ke Quan) a jedna náhodná známá, která Singovi stihla dát indické kameny reinkarnace, ty dokážou zařídit průlom do paralelního světa. Ren se ocitne pár dní před nehodou znovu v USA ve Vegas společně s detektivkou Tinou(Cecilia Cheung). Oba zjišťují, že se přenesli do paralelní dimenze kde potkávají své staré já, ale o pár dní dříve. Vzniká řada humorných a komických situací, které vás zaručeně pobaví. Tento film je o roli náhody, zda je předurčenost osudu, jak se tomu postavit, aby se ta stejná tragédie neopakovala, není všechno jak se zdá. To nejhroší s čím soupeříme jsme my sami. Je to nesmírně napínavý a zároveň vřelý, milý film, všechny složky(romantická, dramtická , sci-fi, komediální fungují na vyýbornou. Hlavní trojice herců hraje výborně zejména Ekin a Cecilia, tuším, že už je to jejich čtvrtá spolupráce. Navíc Cecilia, nejen, že je nádherná kočka, ale má i komediální talent. Jak to že tenhle film, shlédlo tak málo lidí? Jděte do toho! ()