Nesmělý pošťák Adrien (Daniel Darnault) získá na vsi shodou náhod pověst neodolatelného svůdníka a je pronásledován vdavekchtivou učitelkou Merle de la Tour (Charlotte Julian). Aby se dostal z jejích osidel, vydává se do Paříže absolvovat pošťácký kurs. Jednu z prvních zásilek má doručit do Penzionu Rozkoše, podniku, který uspokojuje tužby znuděných paříškých dam. Drobný nevinný vesničan je přesně to, co šéfce penzionu schází v jejím portfoliu a Adriena najímá do svých služeb, aniž by nebohý pošťák věděl, co bude náplní jeho nové práce. (J.Connor)

J.Connor odpad!

Při bloudění hvozdem raritních VHS jsem zase jednou šlápnul do pořádného hovna. Tento údajně erotický film (dle přebalu) vydala s rychlodabingem obskurní společnost Euro video film pod č. 037 (specializovala se na různé rádoby lechtivé eurotrash věci ze 70. let typu Jesus Franco apod.). Žádná lechtivost tady na pořadu dne rozhodně není, ale zaplaťpánbu. Dementní nevtipná komedie se drží silné francouzsko-italské tradice roztomilých popletů, kteří jsou jaksi mimoděk vystaveni nečekaným dobrodružstvím. I ty nejhorší fláky s Pierrem Richardem či Villaggiem jsou ovšem proti téhle amatérské levné ptákovině uměleckým dílem...vzhledem k podměrečné stopáži a jisté ne úplně sednoucí návaznosti některých scén, resp. jejich rychlému utnutí se domnívám, že původně zřejmě existovala ostřejší verze, která z nějakého důvodu později zmizela v propadlišti dějin..../jediný moment, kdy jsem se pousmál, když se těžkotonážní zákaznice jala s minipošťákem tančit divoce Tango a on vykřikl, snad nebude mé poslední!/ ()