Fucked on Sight 8

všechny plakáty

kingik

Je umění opíchat celou porno planetu a zůstat naživu. Manuel Ferrara je nejméně sympatický pornoherec. Přesto se běžně stává, že mu producentskými dveřmi projdou stovky žen. Sice jetých, ale mrdá! A zde vzniká zásadní problém s tím, že pornáče, na kterých se produkčně, režijně a svojí účastí podílí, jsou asi tak vzrušující, jako když si nad postel zavěsíte poster s Liborem Boučkem. Čtete správně, ne plakát s Bučkovou, ale s Boučkem. Prostě se chcete na ten pornáč soustředit, ale jste nuceni ho proklikat, protože vám Ferrara zničí zážitek. Je nudný, protivný a je schopen z jedné dávky nastříkat klidně i čtvrt kýble spermatu. Nevím, jak to dělá, ale koule má jak strýček Fido a zřejmě jsou poháněny nějakým šlehačem. Nicméně, ani tahle schopnost kvalitního nástřiku, mě nepřiměje, abych ho nějak chválil. Tenhle jeho režijní počin mě nebavil právě jeho tvůrčí účastí. Mrdat místo něj třeba Béďa Vonásek, bylo by to jiné. V jeho podání to nemá jiskru. Dynamiku to má, ale vzrušení se vytratilo. Účast porno hvězd je o něco méně atraktivní, šukal už lepší štětky. Vesměs se jedná o standard v xxx žánru, který už je překonaný. Okoukanost je sice na střední úrovni, ale celkově tohle péčko nezanechá větší stopu po vzrušení. Tohle bylo na usnutí, ale spánek jsem neriskoval. Co kdyby se mně zdálo o tom protivném pornoherci. 40% ()