Hiroko Macukata je novinářka a práce ji neuvěřitelně baví. Je do ní tolik ponořená, že zanedbává jak společenský život, tak i svého přítele Šindžiho. Když se do něčeho zakousne, nepustí a klidně se dostane do svého speciálního módu, ve kterém je schopná psát několik hodin vkuse bez přestání. Jenomže tím trpí její vztah, ačkoliv sama Macukata v hloubi své duše tuší, že je čas na vdávání; vždyť je jí už skoro 29! Takže co to bude? Práce? Vdavky? (Zíza)

Zíza

Pěkný seriál o pracující ženě, ale musím se přiznat, že anime mi sedlo mnohem více. Přišlo mi takové reálnější, ať to zní sebehloupěji. I tak v seriálu určitě naleznete dobré herecké výkony, žádné "nenáviděné japonské přehrávání", zajímavé charaktery a skvěle provedený ending, jehož video je pokaždé jiné. Co mě na seriálu asi nejvíc překvapilo, byl výškový rozdíl mezi Kanno Miho a Hajamim Mokomičim. V jednu chvíli stáli v kanceláři vedle sebe a fakt mě překvapilo, že ten týpek je až tak vysoký. Každopádně hezká oddychovka a povzbuzení pro ženy, které raději kariéru. Odehrává se to v takovém tom klasickém standardu, takže nenastane zvrat, který by vás opravdu zásadním způsobem překvapil, proto to není náročná podívaná. Přeloženo. ()