Garážový klub

• Francie Garage Club

Epizody(26)

Opuštěná garáž se stala útočištěm pro začínající rockovou kapelu, která se skládá z pěti stálých členů – teenagerů a několika náhodně najímaných zpěváků. Nicméně sousedé, kteří jsou nuceni se s jejich hudbou potkávat, dělají vše proto, aby se jich zbavili. Takže majitel italské restaurace, stará paní v sousedství a manželský pár s malým dítětem vymýšlejí nejneuvěřitelnější způsoby, jak kapele v jejich zkoušení nesnesitelné hudby zabránit. (Česká televize)

honajz2 odpad!

Tohle je neuvěřitelné umění (jenom pro ty retardované jedince, kteří mají IQ pod 50), ale normální člověk se u tohohle ani nepousměje. ()

Gemini

Jen Francouzi můžou natočit seriál Garážový Klub, o stejnojmenné kapele, který se odehrává v její zkušebně, která ale není v garáži, ale v jakési prosklené nebytové prostoře, zřejmě opuštěném obchodě:) Po výtvarné stránce je to celkem zajímavé, ale mně to moc nesedlo, a hlavně dramaturgicky je to podobné peklo, jako když se měl nastřelený (heroinem, ne brokovnicí;)) Kurt Cobain držet textu. Tohle se zkrátka a dobře nepovedlo. 40% ()