Švédská trojka

(pořad)
Komedie / Publicistický
Česko, 2013

Johnny Valda si bere do parády virální videa. Úspěšný vlog, který si nebere servítky! (Jurrax)

HanisShka

Johnny Valda je jeden z mých nejoblíbenějších YouTuberů. Začala jsem ho sledovat cca před rokem, ale odběr jsem dala teprve nedávno. Co se týká Švédský Trojky, nějaké díly jsou hodně vtipný, jiné díly jsou slabší - ale nejsme přeci stroje, ale lidi, kteří prostě nemůžou mít vše dokonalé. Ty špatné chvilky vyvažují - nebo spíše převažují - jeho jiná videa atp. Takže za mě 5*, protože dělat něco takového není zrovna lehké a pro pobavení mi to stačí. ()

FoxxX

Tenhle pořad sleduju na YouTube už od první epizody a mám ho furt docela rád, i když se jeho podoba občas mění a ne všechny změny byly k lepšímu. Co se ovšem nemění, je Valdův humor... který je fajn. Nicméně mi občas připadá až moc šablonovitý... tady by nějaká ta změna přecejen občas prospěla. Líbí se mi i vystupování Teddyho, i když by podle mě měl mít trochu úchylnější tón hlasu :D Švédská trojka je prostě pořad, od kterého nemůžete čekat zázraky, ale spíš jen takové lehké pobavení. A zároveň se dozvíte o spoustě skvělých videí, nejen těch virálních. A to se mi na tomhle pořadu líbí. ()

joker.george

Asi by už to chtělo nějakou zásadnější změnu. Vydávat tolik dílů prakticky na stejné brdo bez nějaké výraznější obměny asi není úplně to nejlepší z dlouhodobého hlediska... Ale kvalitu si to pořád drží a Johny Valda i Ted stále dokáží zabavit a pronést vtipnou hlášku, za což může i vhodný výběr parodovaných videí... ()

Lyli

Když máš náladu pod psa, tak si udělej hopsa....no, a nebo si pusť Valdu. Žlutozubý týpek, který je příjemně fekálně vtipný. A slabší díly mu až tolik nevyčítám, protože slabší dny mají i ti nejlepší z nás! Každopádně, pokud sáhnete po starších dílech, tak v podstatě nemůžete udělat chybu. *Edit 13.7. Ty vé, zuby už jsou bílé!!! Hot! ()

Atewi

Fenomén youtuberů moc nesleduji, ale musím říct, že od té doby, co jsem narazila na Valdu, se k jeho videím jednou za čas vracím a dívám se, co má nového (a to nejen Švédskou trojku). Nějaký extra úbytek kvality, o kterém tu (a i přímo na Youtube) mnoho z vás píše příliš nesleduji, ale možná je to tím, že se mi Valda prostě trefil do humoru a tak mi nevadí ani opakované vtipy. Ze stejného důvodu i moje hodnocení, neznám moc lidí s podobným smyslem pro humor a Valda mi přijde, že takovým člověkem je, takže tak. Držím mu palce v budoucnu a těším se na další i třeba nové nápady.. :) ()