Švédská trojka

(pořad)
Komedie / Publicistický
Česko, 2013

Johnny Valda si bere do parády virální videa. Úspěšný vlog, který si nebere servítky! (Jurrax)

drozdy1

Bylo jen otázkou času kdy se CZ a SK dostane i do televize. Jsem za to docela rád,protože kvalita některých našich TV pořadů je opravdu odpad a Youtubeři se pořád více zlepšují,proto bylo spojení youtuberů a televize docela dobrý tah. Johnnyho Valdu mám rád, videa co vybírá jsou většinou vtipná a Johnny to video vždy spestří takže se u toho jde slušně zabavit. Ve zkratce: je to rychlé,svižné a vtipné. Kdybych bral moje normální hodnocení, tak tomu udělím o hvězdu méně. Ale protože Valda není žádný člověk co by měl předtím zkušenosti s televizí a tohle je jeho premiéra. Musím říci,že se mu tento pořad zatím opravdu daří a přeji mu to,proto jsem přimouřil oko a dal o hvězdu více. Hodnocen:55%. ()

Lyli

Když máš náladu pod psa, tak si udělej hopsa....no, a nebo si pusť Valdu. Žlutozubý týpek, který je příjemně fekálně vtipný. A slabší díly mu až tolik nevyčítám, protože slabší dny mají i ti nejlepší z nás! Každopádně, pokud sáhnete po starších dílech, tak v podstatě nemůžete udělat chybu. *Edit 13.7. Ty vé, zuby už jsou bílé!!! Hot! ()

FoxxX

Tenhle pořad sleduju na YouTube už od první epizody a mám ho furt docela rád, i když se jeho podoba občas mění a ne všechny změny byly k lepšímu. Co se ovšem nemění, je Valdův humor... který je fajn. Nicméně mi občas připadá až moc šablonovitý... tady by nějaká ta změna přecejen občas prospěla. Líbí se mi i vystupování Teddyho, i když by podle mě měl mít trochu úchylnější tón hlasu :D Švédská trojka je prostě pořad, od kterého nemůžete čekat zázraky, ale spíš jen takové lehké pobavení. A zároveň se dozvíte o spoustě skvělých videí, nejen těch virálních. A to se mi na tomhle pořadu líbí. ()

MikeCool

Internetový-pořad. Johnny Valda se přikradl na internet a snaží se zaujmout svým, ne moc vkusným humorem. Propracovanost videí nelze upřít, ovšem, když samotný "herec" působí tak ryze nesympaticky, je těžké pousmát se na jeho "vtípky." | Průměr všech zhlédnutých epizod: 30% (1*) | ()

Kucndo

Equals Three je (spíš teda bylo) fakt fajnové guilty pleasure, které má/mělo hodně chyb. Každopádně Švédská trojka jako kopírka =3 si bere z americkýho originálu hlavně právě ty chyby a výsledkem je takový poměrně trapný pořad. Párkrát jsem se u toho pobavil, to jo, ale prostě vzhledem k tomu, jak hrozně nudnej moderátor Johnny Valda je (nejčastěji jsem se smál těm videím, než jeho komentářům), tomu nemůžu dát víc než 2 hvězdičky. Samozřejmě je to složitý, když to porovnávám s =3, který na to všechno má rozpočet na úplně jiným levelu, ale i tak prostě od toho prostě očekávám nějakou kvalitu. RWJ dokázal mnohem lépe provázet takovýmto typem 'vlogu'. ()