Bigfoot Vs. Zombies

USA, 2016, 79 min

Mark Polonia

Mark Polonia

• kaylin

„Bigfoot Vs. Zombies“ je snímek, který ve vás zanechá nepříjemnou pachuť anebo prostě jen prázdnotu, kdy ani nebudete vědět, na co jste ten čas věnovali. Jasně, chce to vypadat hezky tím, že zde bude Bigfoot a budou zde zombie, ale už první pohled na ně vám tuhle podívanou znechutí ještě o kousek víc. Jestli je nějaký film, kterému se vyhnout, tak doporučuji zrovna tenhle.(9.10.2016)

• baclajean

Horor? Otrasná fraška. Najamatérskejšie prestrihy, častokrát ani nebolo dobre rozumieť, čo postavy hovoria, lebo ich strih zastavil prepnutím na iný záber. Zrejme najhorší film, aký som doteraz mal možnosť vidieť, ešte aj tá "krv" bola oranžová. No a o prvoplánovom deji ani nehovoriac. Toto by neuspelo naozaj nikde.(20.3.2016)

• PozorGranat

I průměrný dětský youtuber umí lepší speciální efekty, než jsou použity zde. Zbytečnost.(23.8.2016)

• jackstifler

No to nene :DDDDDDD to myslíte vážně? Však to je trapas jak něco.(6.12.2016)