poster

Bigfoot Vs. Zombies

Horor

USA, 2016, 79 min

Režie:

Mark Polonia

Střih:

Mark Polonia
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • kaylin
  odpad!

  „Bigfoot Vs. Zombies“ je snímek, který ve vás zanechá nepříjemnou pachuť anebo prostě jen prázdnotu, kdy ani nebudete vědět, na co jste ten čas věnovali. Jasně, chce to vypadat hezky tím, že zde bude Bigfoot a budou zde zombie, ale už první pohled na ně vám tuhle podívanou znechutí ještě o kousek víc. Jestli je nějaký film, kterému se vyhnout, tak doporučuji zrovna tenhle.(9.10.2016)

 • baclajean
  odpad!

  Horor? Otrasná fraška. Najamatérskejšie prestrihy, častokrát ani nebolo dobre rozumieť, čo postavy hovoria, lebo ich strih zastavil prepnutím na iný záber. Zrejme najhorší film, aký som doteraz mal možnosť vidieť, ešte aj tá "krv" bola oranžová. No a o prvoplánovom deji ani nehovoriac. Toto by neuspelo naozaj nikde.(20.3.2016)

 • PozorGranat
  odpad!

  I průměrný dětský youtuber umí lepší speciální efekty, než jsou použity zde. Zbytečnost.(23.8.2016)

 • jackstifler
  odpad!

  No to nene :DDDDDDD to myslíte vážně? Však to je trapas jak něco.(6.12.2016)

 • Benderko_11
  ***

  Snímok ''Bigfoot Vs. Zombies'' sa dá pozrieť, a nemusíte sa mu vyhýbať a pritom použiť omamné látky. Nadpriemer.(Hodnotenie: 21- 14%. Videl 2x 60%)./12.5.2017/(12.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace