Fudanši kókó seikacu

• Japonsko 腐男子高校生活 (více)
TV spot

Epizody(13)

Možná, že se Sakaguchi Ryou na první pohled jeví jako zcela obyčejný středoškolák, pravdou ale je, že má poněkud netradiční koníček. Řadí se totiž mezi takzvané „fudanshi" (milovníky všeho z oblasti romantických vztahů mezi dvěma muži), což jej v očích jeho okolí automaticky řadí do škatulky s označením „gay". Jenže Ryou takový vůbec není. Pouze ho okouzlila ona tématika. A protože mužů jako on není příliš mnoho, je pro něj momentálně největším problémem sehnat si přátele se stejným koníčkem i mimo internet. (EMIA)

TV spot

Starletka

S yaoi je to jako s heroinem. Once you pop, you can't stop. Proto těžký je život fujoshi a ještě těžší život fudanshi. V obou případech na vás nezasvědcení zírají jako na úchyla (nejlíp závisláci na lesbickém pornu), ale ještě o to víc když jste kluk, normální, hetero kluk, který se prostě jenom dostal do spárů tohoto zrádného žánru. A o jednom takovém nešťastníkovi je celý tento kousek. Animace průměr, soundtrack jakbysmet. Ale téma je mi blízké, takže jsem se docela bavila. 5/10 ()