Sequence Break

Po dlhých rokoch je herňa, v ktorej pracuje Oz (Chase Williamson), kvôli nedostatku zákazníkov nútená zatvoriť svoje brány. Oz svoju prácu miluje a je z šéfovho rozhodnutia sklamaný, ale poteší ho aspoň to, že sa zapáčil jednej z posledných zákazníčok. Keď sa s ňou začne zbližovať, začína mať zvláštne vidiny, ktoré začínajú ovplyvňovať jeho život a on upadá stále hlbšie do desivých môr. (Marceloo)

kaylin

I když není americký snímek „Sequence Break“ vyloženě narativního charakteru, rozhodně mu to nic neubírá na jeho dramatičnosti, explicitnosti a v tom, jak dovede na diváka zapůsobit. Působí velmi silně, což byl dle mého primární záměr. V tom případě se tvůrcům podařilo to, co chtěli. „Sequence Break“ neuhrane každého, ale pokud se vám dostane pod kůži, nezklame. ()

Marceloo

Po dlhých rokoch je herňa, v ktorej pracuje Oz (Chase Williamson), kvôli nedostatku zákazníkov nútená zatvoriť svoje brány. Oz svoju prácu miluje a je z šéfovho rozhodnutia sklamaný, ale poteší ho aspoň to, že sa zapáčil jednej z posledných zákazníčok. Keď sa s ňou začne zbližovať, začína mať zvláštne vidiny, ktoré začínajú ovplyvňovať jeho život a on upadá stále hlbšie do desivých môr. - Velmi zaujímavý horor a po dlhej dobe niečo, pri čom som bol celú dobu nútený rozmýšlať. Grahama Skippera milujem ako herca a jeho štýl réžie mi tiež sadol. Sequence Break mi dosť pripomínal horory pána Mickeyho Keatinga, v ktorých sa tiež striedajú dlhé zábery s rôznymi fantáziami a predstavami postáv. Herecky sa mi to tiež páčilo, len mi vadilo, že tu je len 5 postáv, z ktorých 3 sú tu len na pár záberov. Taktiež mi nevyhovovalo tempo, pretože je to až neznesitelne pomalé, ale zase to funguje dostatočne na to, aby si to udržalo pozornosť a neupadlo to do nejakej nezaujímavej roviny. Chýbalo aj gore, ale v tomto prípade to pánovi Grahamovi odpustím, za tie hlavy, ktoré v roku 2016 roztrieskal v The Mind's Eye a Beyond the Gates. + Chase Williamson + herečka z Starry Eyes a Southbound ()

Corpsegrinder

Né moc zajímavej film kterej asi hodně lidí naláká vidinou nostalgickýho ohlídnutí za automatama ale pokud čekáte že uvidíte náký klasický hry tak se radši těšit přestaňte. V podstatě je to taková psychedelicky romantická variace na Bishop of Battle s pár zajímavejma efektama alá Cronenberg, dobrou synťákovou hudbou a sympatickou Fabianne Therese. Rozhodně to neni film ke kterýmu se někdy vrátíte. ()