UFC on Fox: Johnson vs. Reis

(pořad)
  • USA UFC on Fox 24 (neoficiální název)
všechny plakáty
Sportovní
USA, 2017

Účinkují:

Michelle Waterson

malylada

Tak hlavní zápas nikoho nepřekvapil, Johnson od začátku do konce s přehledem přestřílel Reise, který neměl za celý zápas světlý moment. Rychlostí se nevyrovnal Johnsonovi a pro něj to byla jedna z těch jednodušších obhajob. Modlím se za to, že Cody do příštího zápasu shodí a o překonání rekordu bude zápasit právě on. Whittaker mi udělal neskutečnou radost, že Souzu vypnul a postaral se asi o největší překvapení ve střední váze letos. Osobně jsem mu moc nevěřil, ale jakým způsobem dokázal odmítat takedowny a jaký přehled prokázal v postoji bylo neskutečné. Souza si v postoji ani nebouchl a Whittaker ho naprosto rozebral jako nikdo předtím. Whittaker musí mít v těch rukách granáty a jeho přesnost je obrovská. Co teď? Bisping nyní blokuje divizi nesmyslnými fighty jako Conor. Když jsme u těch sportovních hlediscích, které každý mlátí UFC o hlavu, tak rozhodně obhajoba neměla nastat s Hendem, GSP. Romero dostal titulák přislíbeny a podle mě si jej vysedí. Možnou variantu vidím o rozstřel Whitteker s Moussasim, což by mohl být velmi zajímavý duel. Rose ukázala, že se s ním musí počítat, předvedla skvěly gameplan a Waterson k ničemu nepustila. Klobouk dolů, že ustála ten highkick. Tak trošku jsem měl tušení, že Stephens provaří zápas s Carneirem. Tem předvedl větší rychlost a Stephens se dostával těžce ke své hře. Jelikož se jelo podle starých pravidel, bylo hodně sporné bodování rozhodčích. Carneiro celý zápas utíkal a myslím si, že mu to rozhodčí za tu neaktivitu v boji měli spočítat. Pro Stephense těžká prohra, která mu hodně žebříčkově zavaří a prakticky výhra by ho nikam neposunula. Výborný výkon v předzápasech předvedl Volkov, který se mi neskutečně líbí, jak umí se svojí výškou pracovat, narozdíl od Struveho a člověk si zavzpomíná na K1 se Semmy Schiltem. Není asi nikdo, kdo by si nepřál vidět souboj těchto obrů. Volkov má bradu a sám s těmi párátky Nelsonovi zavařil. Nechápu to nesmyslné chození po takedownu, kdy na zemi nic nepředvede a ani tu kontrolu do výsledku stejně jako s Lewisem rozhodčí nezapočítali a prohrál 30:27. Zbytečně se vyšťavil, nic z toho a ve druhém kole se už ploužil jako po maratonu. Nelson by měl zvážit, zda už neskončit, opravdu už nemá co nabídnout, pro borce je nejčitelnější fighter a capák si už každý hlídá a ničím jiným neohrozí. Zápas večera za mě Elliot se Smolkou, naprostá graplarská bitva a Elliot je snad nejkoukatelnější muší váha. Sterling si nyní dál velmi záležet a konečně e mu podařil zápas. Můj sázkový oblíbenec Cummings opět brilantní výkon a už by měl konečně dostat zase nějaké větší jméno. Rozhodně mě překvapilo jakým způsobem vyhořela Smith a především Sanchez. Naprostá ostuda proti takovému looserovi, vítěz TUF a neporažený borec v UfC si nepohlídá jasné vítězství. Sanchez mívá problémy s fyzičkou ve třetích kolech, ale zápas mohl zvládnout kontrolou a místo toho couvání s rukama dole? WTF. Za mě velmi povedený turnaj na koukání. ()