ricci.s

Brett Mullen nie je vyložene nemehlo, akurát jeho tvorba nie je celkom mojou šálkou kávy. Tentokrát sa vybral smerom k giallu a snažil sa čerpať najmä zo starej dobrej Suspirie, takže nakrútil horor o vraždiacej schizofrenickej baletke, ktorá si to rada rozdala s ostatnými členkami tanečnej školy, samozrejme s britvou, a očičká si nechala ako suvenír. Hudba dobrá (taktiež pripomína starú taliansku školu), potešila účasť Debbie Rochon a pokiaľ dôjde na gore, tak sa rozhodne je na čo pozerať. Aspoň z tohto hľadiska sa na rozpočte nešetrilo. Horšie je to už zo scenárom, ktorý je príšerne nezaujímavý a neprehľadný, takže som sa v tom celom orientoval rovnako mizerne ako v remaku Suspirie. V závere nám režisér skočil úplne do iných dimenzií. Zaujalo formálne, prizabilo obsahovo. ()

George Stobbart

Potenciál tu bol hlavne v audio-vizuálnom spracovaní, ktoré je vcelku na úrovni a ani hlavné herečky nie sú zlé, avšak všetko ostatné je... Pripadalo mi to ako taký úsmevný remake Argentovej Suspirie pre retardovaných, prípadne ako jej nepodarený upgrade do modernej doby. Tak či onak, ku koncu ma to už poriadne vyčerpávalo, takže mať to o 5 minút viac, hodnotím ešte nižšie. ()

Shanen29

No ano,surrealistický slasher řízlý trochou giallo vizuálem je celkem dobrým Mullenovým počinem ,ikdyž diváky si zřejmě moc nezíská. ()