20 rokov Pohody

(TV film)
všechny plakáty
Dokumentární / Hudební
Slovensko, 2017, 44 min

Reportážny dokument z 20.ročníka hudobného festivalu Pohoda 2016. Náš najznámejší festival má za sebou 20. ročníkov. Pohoda vznikla ako stretnutie priateľov na futbalovom ihrisku v Trenčíne. Minulý rok bolo na programe 309 vystúpení, z toho 166 koncertov na 20 scénach. Dnes patrí medzi najrešpektovanejšie podujatia svojho druhu v Európe. Čo znamená Pohoda pre jej organizátorov, kam sa posunula a ako vyzeral 20. ročník sa dozviete v dokumente Marcela Nevína a Petry Všelichovej. (STV)

dr.horrible

Prídete na koncert a pustia vám tam film. Teda dokument, alebo ešte lepšie reklamu, na posledných 20 rokov. Festival Bažant Pohoda je zázrak, niečo ako ostrov voľnosti, a ja mu teraz na šupu napálim 5 hviezd, za všetky tie geniálne koncerty čo som vďaka nemu zažil. Od Portishead, cez Nvotovú, Rottena, až po Public Enemy, či včerajších Lola Marsh. Za všetkú tu pohodu. Kaščák na hrad! ()

Saintcrux

Zostrih koncertov z posledných 10 rokov a k tomu komentáre, čo pre organizátorov znamená Pohoda. Doplnené obrázkami z ročníka 2016. Myslím si, že sa dalo viac vyťažiť z tejto témy. ()